ГоловнаПро насКар'єра в компанії

Про нас

Прислати резюме
*.docx, *.pdf, *.rtf чи будь-який інший формат документу
Я не бот
Кар'єра в компанії

Контроль якості обслуговування

— Обслуговуючий персонал Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» постійно підвищує свій професійний рівень, проходить спеціальну підготовку за новітньою методикою TOYOTA.
 

— Наші висококваліфіковані продавці-консультанти і приймальники СТО дадуть відповідь на будь-які Вас питання по технічних характеристиках, умовам придбання, обслуговування і ремонту автомобілів.

— У нашому автосалоні працює Служба підтримки клієнтів, яка є додатковим сполучною ланкою між дилерським Центром «Преміум Моторс» та її Клієнтами. Співробітники Служби по роботі з Клієнтами в будь-який час готові оперативно відреагувати на будь-які претензії і зауваження з боку відвідувачів і Клієнтів автоцентру. Досягнення найвищого рівня задоволення вимог та побажань Клієнтів, забезпечення якості надаваних послуг на рівні високих стандартів Дилерського Центру і виробника — основні завдання Служби.

Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» надає сервіс найвищої якості і всіляко старається для того, щоб Ви отримували тільки позитивні емоції при відвідуванні та співпраці з нашим автоцентром.

Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» — надійний партнер.

Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» — компанія, яка забезпечує зайнятість активної частини населення міста, безперервно підвищує професійний рівень свого персоналу.