ГоловнаПро насСервіс

Про нас

Сервіс
Ружицький Юрій Сергійович
Ружицький Юрій Сергійович
Керівник Сервісу
Тел.:
(0432) 555-920
Факс.:
(0432) 555-918
Моб.:
(067) 384-19-13
Захаров Сергій Олександрович
Майстер приймальник
Тел.:
(0432) 555-920
Факс.:
(0432) 555-918
Моб.:
(067) 384-19-14
Мельник Олег Вікторович
Начальник відділу запчастин
Тел.:
(0432) 555-920
Факс.:
(0432) 555-918
Моб.:
(067) 384-19-17
Любонько Михайло Олександрович
Любонько Михайло Олександрович
Гарантійний інспектор
Тел.:
(0432) 555-920
Факс.:
(0432) 555-918
Моб.:
(067) 384-19-16
Вигодянський Антон Олександрович
Майстер приймальник
Тел.:
(0432) 555-920
Факс.:
(0432) 555-918
Моб.:
(067) 311-58-89
Коваль Богдан ІгоровичКоваль Богдан Ігорович
Коваль Богдан Ігорович
Майстер цеху
Тел.:
(0432) 555-920
Факс.:
(0432) 555-918
Моб.:
(067) 383-34-95

Сучасна Станція Технічного Обслуговування

 

У нашому комфортному автоцентрі Ви можете спостерігати за Вашим автомобілем під час його обслуговування.

 

Обслуговування Вашого автомобіля здійснюють професійні механіки високої кваліфікації, що володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів Toyota, постійно проходять навчання в навчальних центрах Toyota. Станція Технічного Обслуговування Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» забезпечена самим передовим і сучасним обладнанням, а також інструментами, рекомендованими заводом-виробником автомобілів Тойота, що дозволяють здійснювати діагностику будь-яких систем автомобіля і ремонт автомобіля будь-якої складності.

 

При обслуговуванні та ремонті автомобілів клієнтів використовуються тільки оригінальні запчастини (більше 4 тисяч найменувань), надійність яких гарантована виробником. Якісний сервіс, що надається офіційним дилером Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс», знижує ймовірність аварійних ситуацій на дорогах.

Технічне обслуговування у офіційного дилера компанії Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» має багато переваг:
— Обслуговування Вашого автомобіля здійснюється професійними механіками вищої кваліфікації, які володіють останніми технологічними досягненнями в області обслуговування автомобілів Toyota, регулярно проходять навчання в навчальних центрах Toyota.

 

— Роботи здійснюються спеціальним інструментом та діагностичним обладнанням, розробленим для правильного та швидкого обслуговування автомобілів Toyota.

— Ми володіємо самою останньою технічною інформацією по обслуговуванню всіх моделей Toyota.

— Обслуговування Вашого автомобіля відбувається з використанням тільки оригінальних високоякісних запасних частин Toyota. 

— Наші досвідчені фахівці здійснюють високоякісну установку додаткового обладнання та аксесуарів, аудіо систем і всіх видів охоронних і протиугінних комплексів.
— Планове технічне обслуговування (ТО).
— Для підтримування таких якостей, як працездатність, безпека і надійність, закладених конструкторами в належить Вам автомобіль Toyota, необхідно регулярно проводити кваліфіковане технічне обслуговування.
— Проходження планового технічного обслуговування і ремонту Вашого автомобіля Тойота на авторизованій сервісній станції є обов'язковою умовою для збереження гарантії Тoyota Motor Corporation.

— Кожен автомобіль Toyota, після його продажу дилерами Toyota, проходить безкоштовне технічне обслуговування при пробігу 1000 кілометрів.
— Зменшення вартості кузовного ремонту.

Конструкція автомобілів Toyota спроектована таким чином, щоб максимально знизити вартість ремонтних робіт після ДТП. У бампери вбудовані енергопоглинаючі елементи; дорогі деталі розташовані далеко від вразливих при зіткненні місць; найбільш часто ушкоджуються деталі пригвинчуються, а не приварюються. Завдяки таким заходам, рівень збитку обмежений, а пошкоджені частини легко зняти, замінити або відремонтувати.

 

Автомобілі Toyota мають спеціальну конструкцію, що дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування до мінімального рівня. Ми безперервно удосконалюємо наші моделі: впроваджуємо нові технічні розробки; збільшуємо кількість деталей, більшість з яких не потребують обслуговування; полегшуємо доступ до вузлів і агрегатів. Такі фактори суттєво знижують витрати на підтримку автомобілів Toyota в бездоганному робочому стані.

 

Увага: вміщена на цій сторінці інформація про гарантії компанії Toyota в відношенні вироблених нею автомобілів являє собою лише стислий виклад гарантійних умов компанії Toyota, не породжує будь-яких гарантійних зобов'язань з боку компанії і не може служити підставою для тлумачення змісту таких зобов'язань. Умови гарантії на автомобілі Toyota викладені в буклеті Гарантійне Керівництво, який входить в комплект поставки будь-якого нового автомобіля Toyota. За більш повною інформацією або текстом Гарантійного Керівництва звертайтеся до Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс»