ГоловнаПро насВідділ продажу

Про нас

Відділ продажу
Оксана Польська
Польська Оксана Григорівна
Маркетолог
Тел.:
(0432) 555-915
Факс.:
(0432) 555-919
Моб.:
(067) 360-77-49
Костецький Андрій Вікторович
Костецький Андрій Вікторович
Керівник відділу продажу
Тел.:
(0432) 555-915
Факс.:
(0432) 555-919
Моб.:
(067) 384-19-15
Бородін Сергій Миколайович
Консультант з продажу автомобілів
Тел.:
(0432) 555-915
Факс.:
(0432) 555-919
Моб.:
(067) 311-58-84
Присяжна Вікторія Володимирівна
Адміністратор залу

Зручність вибору автомобіля

Спеціально для Вас ми створили комфортний і технічно досконалий, виконаний відповідно до нової концепції оформлення автосалонів Toyota, автосалон Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс», який включає в себе:

   — демонстраційний зал для автомобілів площею близько 1000 м2, в якому Ви можете в спокійній обстановці уважно оглянути будь-який вподобаний автомобіль;

   — затишну та комфортну зону відпочинку, де Ви разом з усіма членами родини можете відпочити за чашкою ароматної кави або запашного чаю;

   — Діти старшого віку можуть цікаво провести час за грою на комп'ютерних приставках PlayStation4;

   — систему WiFi, якою обладнано приміщення автоцентру з метою створення комфортних умов для наших відвідувачів. Завдяки цій системі, використовуючи ноутбук, Ви можете безкоштовно вийти в Інтернет для розваги або вирішення робочих моментів. Також, Ви можете скористатися стаціонарними комп'ютерами з безкоштовним доступом в Інтернет, які встановлені в нашому демонстраційному залі.

Зручність випробування (тест-драйв) автомобіля

Для того, щоб Ви могли випробувати вибраний Вами автомобіль, ми з радістю запропонуємо провести тест-драйв  автомобілів Тойота. Для тест-драйву надається спеціально обрана траса, що дозволяє в повній мірі випробувати і відчути вподобаний автомобіль.

У Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» створені всі умови для того, щоб послуга тест-драйв була максимально безпечна для клієнтів. Для тест-драйву надаються автомобілі у відмінному технічному стані. Всі автомобілі, призначені для тест-драйву, застраховані, що дозволяє захистити відвідувача автоцентру від можливих неприємних моментів. Провести тест-драйв Ви можете самостійно, або доручити зробити це співробітникові автоцентру, перебуваючи під час тест-драйву на пасажирському сидінні.

Зручність придбання автомобіля

Завдяки вигідним кредитним програмам, Ви вже сьогодні можете стати власником автомобіля Toyota. Співробітники Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» на місці оформлять кредит на придбання автомобіля за допомогою різних банків міста. Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» співпрацює з провідними банками України, що дозволить Вам вибрати найбільш зручну і відповідну програму кредитування.