ГоловнаПро насВідділ запчастин

Про нас

Відділ запчастин
Мельник Олег Вікторович

Начальник відділу запчастин

Тел.: (0432) 555-920
Факс.: (0432) 555-918
Моб.: (067) 384-19-17

 

 

Клієнти Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс » можуть бути впевнені , що при використанні оригінальних запчастин Toyota їх автомобіль отримує найвищий рівень турботи , тому що тільки такі запчастини пройшли ретельну перевірку і відповідають найвищим стандартам компанії Toyota.
Якість оригінальних запасних частин гарантує Toyota Motor Corporation , ретельно контролюючи весь цикл виробництва комплектуючих і запасних частин , у відповідності зі своїми найвищими стандартами .

Користуючись формою, Ви можете відправити запит на отримання інформації про наявність запасних частин на нашому складі

Оснащеність станції технічного обслуговування, дозволяє виробляти весь комплекс послуг з діагностики , ремонту та встановлення оригінальних аксесуарів на всі моделі автомобілів TOYOTA і LEXUS різних виробників ( Європа , Америка , Азія та ін )

Наш склад має достатній асортимент запасних частин, навіть якщо деякі запасні частини відсутні Ви маєте можливість замовити їх та протягом двох-трьох днів отримати. У разі відсутності запасних частин на республіканському  складі в Києві у нас ефективно діє система експрес - доставки запасних частин з Європейського складу в Бельгії.

Всі роботи обслуговування і ремонту автомобілів виконуються досвідченими висококваліфікованими співробітниками СТО  , які пройшли підготовку та атестацію в навчальному центрі TOYOTA Україна . Наявність широкого спектру спеціального інструменту TOYOTA на СТО дозволяє виробляти весь комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів.