Сервіс та аксеруари

Гарантія
Гарантія
Любонько Михайло Олександрович

Гарантійний інспектор

Тел.:  (0432) 555-920
Факс.: (0432) 555-918
Моб.: (067) 384-19-16

 

 

Насолоджуйтесь Вашим автомобілем Toyota, в якому все зроблено для людини

Найвищою цінністю для компанії Toyota завжди були її клієнти. Ми сподіваємось, що ваш автомобіль Toyota  є важливою часткою вашого життя – чимось таким, на що ви покладаєте певні надії. Саме тому ми присвятили себе створенню транспортних засобів за найвищими стандартами, які задовольнятимуть ваші вимоги як зараз, так і в майбутньому. Наші гарантійні зобов’язання – це наш спосіб підтримки досконалості наших виробів. Ми розуміємо їх наступним чином: наша повна відданість справі, якості та безпеці вашого автомобіля Toyota є найвагомішим внеском, що ми його можемо зробити на користь вашого добробуту, шановний клієнте. Саме тому ми говоримо, що у вашому автомобілі Toyota все зроблено для людини, і ми переконані (а ви в цьому ще переконаєтесь), що ваш автомобіль Toyota забезпечить вам  багато років приємного водіння.

Коротко про загальні гарантійні зобов’язання компанії Toyota

Toyota гарантує, що транспортний засіб Toyota було виготовлено за найвищими стандартами компанії, та що його було ретельно перевірено перед продажем. Гарантійний термін експлуатації починається з моменту видачі транспортного засобу першому Власнику та обчислюється з моменту складання відповідного документу прийняття-передачі Автомобіля. У разі зміни власників гарантія на автомобіль зберігається за наступним власником. Гарантійний термін експлуатації на автомобіль визначається від дати його продажу першому власнику.

Плата за гарантійний ремонт Вашого автомобіля Toyota під час гарантійного періоду не стягується. Дилер Toyota  здійснює будь-який ремонт за цими гарантійними умовами без оплати за запасні частини та роботу (окрім умов для акумуляторних батарей та діагностики). Запасні частини, комплектувальні вироби або окремі складові частини можуть ( на розсуд компанії Toyota )або ремонтуватися, або замінюватися. Підставою для надання Вашому автомобілю гарантійного обслуговування є належним чином заповнена сервісна книжка «Сервіс та гарантія».

Для збереження чинності гарантії, Ви маєте забезпечити технічне обслуговування транспортного засобу згідно з вимогами та вказівками Виробника, які викладено у посібнику користувача, та сервісній книжці «Сервіс та гарантія». Власник транспортного засобу відповідає за зберігання документів, необхідних для підтвердження того, що обов’язкове регламентне технічне обслуговування проводилося в Дилерській мережі Toyota своєчасно та в повному обсязі.

Більш детальну інформацію про гарантійні зобов’язання компанії Toyota, про обмеження гарантійних зобов’язань, про обов’язкові умови для надання гарантійног о обслуговування та про умови за яких гарантійні зобов’язання втрачають силу, Ви можете отримати, звернувшись до офіційного Дилера Toyota у Вінниці та Вінницькій області  ТОВ «Преміум Моторс» за тел. 0 (432) 555-915 або звернувшись на Toyota Сервіс до інспектора з гарантійного обслуговування  за тел.. 0 (432) 555-920