Планування

Спочатку ми досліджуємо прагнення людей та поточні тенденції моди. Планування нових автомобілів починається за 3-4 роки: ми маємо вирішити які саме моделі виробляти, ставимо перед собою цілі та напрямки, враховуючи бажання клієнтів та зміни у майбутньому.

Проектування та виготовлення прототипів

Після проведених досліджень ми готуємо ескізи майбутніх автомобілів, створюємо 3d моделі та створюємо справжні моделі автомобілів з гіпсу а вже після того обираємо найкращу модель та запускаємо виробництво.

Тести

Обрана модель тестується, знаходяться слабкі сторони, виправляються недоліки та знову проводяться тестування. Цей процес відбувається знову і знову, щоб розробити найбільш ефективні автомобілі - випробувань на високій швидкості, бічний тест, тест гальмівної продуктивність, низьке температурі випробування, радіохвильової ефекти, тест на вологій дорозі.

Виробництво

Виробництво нового автомобіля розпочинається із штампування сталевих листів, з яких потім виготовляються деталі кузова, що зварюються між собою. Далі готовий кузов направляється до цеху фарбування, а вже пофарбований автомобіль комплектується мотором та іншими агрегатами.

Перевірка

Останнім кроком виробництва є ​​перевірка зібраного автомобіля. Кожен автомобіль проходить суворий контроль, щоб переконатися, що гальма, склоочисники, фари, та інших частини автомобіля справно працюють. Тільки після того, як автомобіль пройшов всі перевірки він відвантажується замовнику.

Транспортувння

Нові автомобілі перевозять на вантажівках і спеціальних судах.

Продажі

Toyota автомобілі продаються в країнах по всьому світу. Близько половини автомобілів, що продаються в інших країнах приймаються на місцевому рівні. Тим не менш, Toyota також експортує автомобілі в країни, які не мають заводи Toyota, або місця, які не мають певних моделей.