Corolla

Toyota Corolla
459 270 грн.
Особливості моделі
  • Натхнення у кожній деталі
  • Дизайн, що виконано з натхненням
  • Легенда продовжується

Комфортно розмістіться у салоні нової Corolla та відкрийте для себе зручний інтерфейс, можливість використання онлайн-послуг та нову інформаційно-розважальну систему Toyota Touch 2 з навігацією та екраном з діагоналлю 17,8 см.

Габарити
Кольорова гамма Corolla
Dark Broun Mica Metallic (4U3)
  • Кредит
  • Акції

В офіційному дилерському центрі «Преміум Моторс» діє єдина по всій дилерській мережі ПІІ «Тойота Україна»  програма фінансування покупки автомобілів марки Toyota під назвою «Тойота Кредит», яка зробить придбання будь-якої моделі Toyota зручним для кожного!


Докладніше про програму «Тойота Кредит» можна дізнатися на окремій сторінці на веб-сайті банку-партнера, в автосалоні або у кредитного консультанта Тойота Центр Вінниця  - Гаврилюк Олена, за тел. (0432) 555-915, (067) 672-34-06, olena.gavrilyk@premium-motors.toyota.ua . Наш фінансовий консультант відповість на Ваші питання щодо переліку документів, необхідних для отримання кредиту,  процедури видачі кредиту та актуальних відсоткових ставок.

19 Чер 2018р.
Комплектуємо Toyota Corolla додатковими аксесуарами

Світовий бестселер і одна з найбільш проданих моделей С-класу в Україні - це Toyota Corolla.

 

Тепер купити Toyota Corolla стало ще вигідніше, тому що в період з 15 червня по 30 вересня 2018 року, кожен покупець автомобіля додатково отримує пакет аксесуарів на вибір.

 

 

Для комплектацій City і Live

Пакет №1 - комплект легкосплавних дисків, комплект підкрилок, бризковики, гумові килимки в салон і багажник.

Пакет №2 - алюмінієві накладки порогів, задні парктроніки, комплект підкрилок, іммобілайзер, плівки під ручки, органайзер багажника.

Пакет №3 - іммобілайзер, сигналізація, задні парктроніки, плівки під ручки, бризковики, гумові килимки в салон і багажник.

 

Для комплектацій Active і Style

Пакет №4 - комплект легкосплавних дисків, іммобілайзер, комплект підкрилок.

Пакет №5 - навігація, іммобілайзер, бризковики, гумові килимки в салон і багажник.

Пакет №6 - навігація, алюмінієві накладки порогів, плівки під ручки, задні парктроніки, бризковики, гумові килимки в салон і багажник.