Land Cruiser 200

Toyota Land Cruiser 200
2 156 960 грн.
Особливості моделі
  • Опис
  • Якість, витривалість, надійність
  • Міць та найсучасніша техніка
  • Вишуканість та могутність

Як і личить справжньому позашляховику, Toyota Land Cruiser 200 демонструє мужність і вселяє почуття впевненості і благородного спокою, так характерне для цієї моделі. Автомобіль зберіг в собі пізнавані риси дизайну сімейства, однак у порівнянні з попередником габаритні розміри 200-ки значно підросли - довжина збільшилася на 60 міліметрів, ширина - на 30 міліметрів, а висота - на 15 міліметрів.

Toyota Land Cruiser 200 побудований на платформі позашляховика Lexus LX570, який був вперше представлений на автошоу в Нью-Йорку в квітні поточного року. Land Cruiser отримав гідравлічну підвіску з електронним управлінням і нову систему Crawl Control, що розподіляє крутний момент і гальмівні зусилля між колесами під час пересування по пухкому піску, сильної бруду або глибокому снігу. Система Crawl Control автоматично регулює потужність двигуна і роботу гальмівних механізмів, підтримуючи задану швидкість.

Така система, за словами представників японської компанії, повинна значно полегшити роботу водія в складних дорожніх умовах і дозволити йому зосередитися на рульовому управленіі. Новий Toyota Land Cruiser 200 перевершує свого попередника за рівнем розкоші і технічного оснащення, в ньому оптимально поєднуються позашляхові характеристики і чудова керованість  просторий салон і багате оснащення. «Король повного приводу» - майбутній підкорювач українських сердець і доріг!

Крім цього, новинка отримала систему Multi-terrain ABS, самостійно визначає по яким покриттю рухається автомобіль, і відповідно до цього встановлює потрібний режим роботи антиблокувальної системи гальм.

Для новинки будуть пропонуються два нових двигуна, основним з яких стане 288-сильний восьмициліндровий бензиновий мотор об'ємом 4,7 літра, який агрегується з п'ятиступінчастою автоматичною коробкою передач. З такою силовою установкою Land Cruiser може розігнатися до сотні за 9,2 секунди і досягти максимальної швидкості 200 кілометрів на годину.

Другим двигуном є 4,5-літровий турбодизель потужністю 235 кінських сил, що працює в парі з шестишвидкісним автоматом. З таким агрегатом позашляховик прискориться від нуля до ста кілометрів на годину за 8,6 секунди, а його максимальна швидкість складе 210 кілометрів на годину.

Салон Toyota Land Cruiser 200 - еталон розкоші і комфорту. Опинившись в салоні Toyota Land Cruiser 200, ви відчуєте розкіш: багата шкіряно-дерев'яне оздоблення; чотирьохзонний клімат-контроль; навігаційна система з інтерфейсом Bluetooth; аудіосистема класу «преміум»; датчики дощу; вбудований іммобілайзер; 14 подушок безпеки - і все це в переліку стандартного устаткування! Кожна деталь інтер'єру покликана забезпечити максимальний рівень комфорту, що відповідає найвищим очікуванням клієнтів Toyota.

Габарити
  • Кредит
  • Акції

В офіційному дилерському центрі «Преміум Моторс» діє єдина по всій дилерській мережі ПІІ «Тойота Україна»  програма фінансування покупки автомобілів марки Toyota під назвою «Тойота Кредит», яка зробить придбання будь-якої моделі Toyota зручним для кожного!


Докладніше про програму «Тойота Кредит» можна дізнатися на окремій сторінці на веб-сайті банку-партнера, в автосалоні або у кредитного консультанта Тойота Центр Вінниця  - Гаврилюк Олена, за тел. (0432) 555-915, (067) 672-34-06, olena.gavrilyk@premium-motors.toyota.ua . Наш фінансовий консультант відповість на Ваші питання щодо переліку документів, необхідних для отримання кредиту,  процедури видачі кредиту та актуальних відсоткових ставок.

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.