ГоловнаПослугиСпеціальні умови

Послуги

Спеціальні умови

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» впроваджено унікальну страхову програму під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на максимально вигідних умовах. Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює СК «АХА Страхування» (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483296 від 23.09.2009).

Тепер для всіх власників автомобілів марки Toyota доступний унікальний страховий продукт, мета якого — забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна».

Програма «Тойота Страхування» надає кожному клієнту:
— Страхове покриття за принципом «все включено», яке крім традиційних ризиків таких, як викрадення автомобіля, пошкодження в результаті ДТП і шкоди внаслідок інших (зазначених у договорі) подій, які можуть трапитися із застрахованим автомобілем, передбачає покриття збитків внаслідок фізичного впливу будь-яких випадкових, раптових і непередбачених обставин, якщо такі не є винятками, згідно умов договору страхування.

— Відшкодування у повному обсязі пошкоджень лакофарбового покриття, скла, освітлювальних приладів, дзеркал, антен, декоративних елементів кузова без довідки ДАІ двічі протягом терміну дії договору.

— Відшкодування без довідки ДАІ або інших компетентних органів будь-яких збитків, які не перевищують 5 % від вартості автомобіля, без обмеження за кількістю випадків.

— Відшкодування шкоди за принципом «нове за старе», згідно з яким виплата страхового відшкодування здійснюється без урахування зносу замінюваних деталей для всіх автомобілів з терміном експлуатації до 7-ми років.

— Страхове покриття, що поширюється на всіх осіб, які керують автомобілем на законних підставах.

— Відшкодування витрат на евакуацію пошкодженого транспортного засобу з місця аварії до місця зберігання або ремонту в межах 1 % від страхової суми (у разі відсутності у клієнта послуги Toyota Assistance).

— Використання у договорі фіксованої страхової суми, розмір якої не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування (не агрегатна страхова сума). Відсутність вимоги про проходження медичного огляду на предмет алкогольного сп’яніння, крім випадків, коли такий огляд проводять на вимогу співробітників ДАІ (відповідно до чинного законодавства).

Для зручності клієнтів у рамках програми пропонуються два пакети страхування: «Стандарт» та «Преміум». Кожен з пакетів дозволяє обрати такий варіант страхового покриття, який відповідає особистим вимогам та запланованим фінансовим витратам на страхування.