Меню
17 березня 2017

Авто твоєї мрії - конкурс малюнка від Toyota. Оголошено переможців !

Авто твоєї мрії - конкурс малюнка від Toyota. Оголошено переможців !

 

З 12 грудня 2016 року по 12 лютого 2017 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні відбувся ювілейний П’ятий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії-2017» 


Протягом проведення Національного Конкурсу було отримано понад 2000 робіт від учасників з різних куточків країни. Кожен малюнок вирізнявся креативністю, оригінальністю та глибокою концептуальною ідеєю. 
 
Журі конкурсу, до складу якого увійшли співробітники ПІІ «Тойота-Україна» на чолі з генеральним директором Аібара Такахіде та незалежні експерти, було вражене задумами та неповторними сюжетами робіт юних митців. 
 
Переможцями Національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії – 2017» стали:
У категорії до 7 років:
Перше місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Алмаз-Мотор, м. Дніпро 

Іванов Кирило, 7 років

Друге місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Авто-Плаза, м. Херсон

 Романюк Аріна, 7 років

Третє місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Автоарт, м. Харків 

Бастажиян Георгій, 6 років

 

У категорії від 8 до 11 років:
Перше місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Автосаміт, м. Київ 

Петренко Діана,11 років

Друге місце:

Від дилерського центру Тойота Центр ВІДІ Автострада, м. Київ 

Перехрест Олександр,11 років

Третє місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Сіті Плаза, м. Київ 

Ткаченко Нікіта, 9 років

У категорії від 12 до 15 років:
Перше місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Авто – Плаза, м. Херсон 

Терещенко Вікторія, 15 років

Друге місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Гранд-Мотор, м. Хмельницький

 Шахрай Назар, 15 років

Третє місце:

Від дилерського центру Тойота Центр Діамант, м. Львів 

Сало Олег, 15 років

Призовий фонд
Переможці Національного конкурсу отримають такі призи:
 
 • За перше місце у кожній віковій категорії – планшет; 
 • За друге місце у кожній віковій категорії – графічний планшет; 
 • За третє місце у кожній віковій категорії – електронна книга.
Всесвітній конкурс
Переможці П’ятого Національного конкурсу «Автомобіль твоєї мрії - 2017» стануть учасниками Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2017», організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation в Японії. З цією метою 9 конкурсних робіт, які посіли перші три місця у кожній віковій категорії у Національному конкурсі, буде відправлено до штаб-квартири Toyota Motor Corporation у Японії.
 
Учасники, які за рішенням Toyota Motor Corporation здобудуть перемогу на Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2017», в якості нагороди від Toyota Motor Corporation отримають можливість здійснити разом з одним із батьків або іншим законним представником подорож до Японії з відвідуванням офіційної церемонії нагородження переможців Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2017».
 
Імена переможців Всесвітнього конкурсу будуть оприлюднені на сайті www.dreamcar.toyota.ua

 

ПІІ «Тойота-Україна» щиро дякує всім учасникам Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії-2017» та вітає переможців! Можливо, автомобілі, зображені саме на вашому малюнку, будуть їздити вулицями у майбутньому!
Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!