Меню

Офіційний дилер Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» — це сучасний автомобільний центр, створений за принципом 3S. Що включає в себе sales – продаж автомобілів, servise – обслуговування, spare parts – склад запасних частин.

В автосалоні Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» створені максимально комфортні умови для приємного придбання та обслуговування вашого авто.

Вас завжди привітно зустрінуть продавці-консультанти, які із задоволенням нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобілів, допоможуть з вибором нового автомобіля, запропонують провести тест-драйв за кермом вподобаної моделі.

Для того, щоб Ви себе почували комфортно в новому автомобілі, щоб він повністю відповідав Вашій індивідуальності, ми пропонуємо найбільш повний вибір варіантів комплектації автомобіля, його кольору, оздоблення салону, оригінальних аксесуарів TOYOTA. Спробувати автомобіль у дії ви можете скориставшись послугою ТЕСТ ДРАЙВ.

Власникам автомобілів Тойота офіційний сервісний центр у місті Вінниця пропонує якісне обслуговування автомобілів на надсучасному обладнанні, забезпечення оригінальними запасними частинами та встановлення додаткового обладнання та аксесуарів.

Місце розташування дилерського центру

Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» розташований по вул. 1 км Хмельницького Шосе, однієї із самих головних транспортних магістралей м. Вінниці. Зручне місцерозташування автоцентру дозволяє кожному бажаючому легко і швидко дістатися в автосалон на особистому або на громадському транспорті. На території дилерського центру є зручна парковка для автомобілів відвідувачів.

Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» є офіційним дилером Тойота Україна й працює відповідно до високих вимог, які надає виробник. Станція Технічного Обслуговування надає гарантію на виконані роботи 6 місяців або 5 тисяч км. пробігу.

Всі автомобілі, придбані в Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор», мають гарантію на 3 роки або 100 тис. км. пробігу (залежно від того, що настає раніше).

Всі автомобілі сертифіковані і адаптовані для експлуатації в українських умовах (при їх розробці враховувалися: температурні умови українського клімату, якість дорожнього покриття, якість використовуваного палива та ін.)

Гарантована легальність оформлення

Всі без винятку автомобілі, що продаються у Тойота Центр Вінниця офіційно проходять митне очищення з дотриманням всіх законодавчих актів України. Це вбереже власника автомобіля від неприємностей під час перетину кордону, подорожі автомобілем.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування