Меню

Клієнти Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» можуть бути впевнені, що при використанні оригінальних запчастин Toyota їх автомобіль отримує найвищий рівень турботи, тому що тільки такі запчастини пройшли ретельну перевірку і відповідають найвищим стандартам компанії Toyota.

Якість оригінальних запасних частин гарантує Toyota Motor Corporation, ретельно контролюючи весь цикл виробництва комплектуючих і запасних частин, у відповідності зі своїми найвищими стандартами.

Олег Мельник
Начальник відділу запчастин

Користуючись формою Запит на запчастини, Ви можете отримати інформацію про наявність запасних частин на нашому складі.

Оснащеність станції технічного обслуговування, дозволяє виробляти весь комплекс послуг з діагностики, ремонту та встановлення оригінальних аксесуарів на всі моделі автомобілів TOYOTA і LEXUS різних виробників (Європа, Америка, Азія та ін.).

Наш склад має достатній асортимент запасних частин, навіть якщо деякі запасні частини відсутні Ви маєте можливість замовити їх та протягом двох-трьох днів отримати. 

У разі відсутності запасних частин на складі в Україні, у нас ефективно діє система експрес-доставки з Європейського складу в Бельгії.

Всі роботи обслуговування і ремонту автомобілів виконуються досвідченими висококваліфікованими співробітниками СТО, які пройшли підготовку та атестацію в навчальному центрі TOYOTA Україна. Наявність широкого спектру спеціального інструменту TOYOTA на СТО дозволяє виробляти весь комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування