Меню

Ваш автомобіль – це цінність, яку хочеться вберегти від непередбачуваних моментів. Мінімізувати наслідки пошкоджень автомобіля та відчувати себе впевнено допоможе вчасно оформлена страховка.

КАСКО і автоцивілка - в чому різниця?

Автоцивілка або ОСЦПВ в Україні є обов’язковим видом страхування автотранспортних засобів. Це  страхування цивільно-правової відповідальності водія за шкоду, якої він може завдати в разі настання ДТП іншим водіям та іншим транспортним засобам.

Якщо водій спричинить ДТП, то завдані потерпілому збитки відшкодовуватиме не водій-винуватець ДТП, а страхова компанія, з якою він уклав договір ОСЦПВ.

Відшкодування по даному полісу має обмеження по сумі, а також не покриває витрати на відновлення власного автомобіля,відшкодування пов’язані з викраденням, пошкодженням та іншими збитками.

Якщо ж Ви хочете отримати страхове покриття більшості або навіть всіх  можливих ризиків, що можуть статися з автомобілем, обирайте продукт КАСКО.

Переваги КАСКО

  • широкий перелік ризиків, що покриваються. Договір КАСКО покриває збитки, отримані не тільки внаслідок ДТП, а й інші збитки, які можуть статися незалежно від рівня досвідченості і віку водія, такі як: викрадення автомобіля, пошкодження автомобіля градом, камінням, що вилітають з-під коліс під час руху, пошкодження автомобіля третіми особами тощо.;
  • відсутність територіальних обмежень (перетинаючи кордон, водієві не доведеться оформляти нову страховку);
  • можливість розширити дію договору на будь-яку людину без будь-яких обмежень;
  • можливість відшкодування збитків на евакуацію транспортних засобів, стоянки, набір документації та оплату послуг фахівців;
  • лояльний підхід компаній до оплати поліса (розстрочка).

Вартість договору КАСКО залежить від багатьох факторів. Основними є умови страхового покриття, які для себе вибирає клієнт. Це — перелік застрахованих ризиків, розмір франшизи, умови розрахунку та виплати страхового відшкодування, кількість і вік водіїв, які будуть керувати застрахованим автомобілем та інше. На ціну також впливає вік, вартість і марка транспортного засобу, регіон, у якому зареєстрований власник автомобіля й інші фактори.

Існують різні програми КАСКО. Для вибору оптимального для вас варіанту проконсультуйтесь зі спеціалістом зі страхування.

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • паспорт та ідентифікаційний код.

 

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах. Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює СК «Страхова компанія «ARX»,»* (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010). 

" "

 

Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена «Страхова компанія «ARX»*, можна дізнатися у Тойота Центр Вінниця.Отримати детальнішу інформацію про доступні страхові продукти для автомобілів Тойота ви можете у Спеціаліста з фінансових послуг Тойота Центр Вінниця

Замовити страховку

 

Олена Марченко
консультант з кредитування та страхування

Для формування найбільш гнучкої страхової політики та більшого різноманіття страхових пропозицій для наших шановних клієнтів просимо розглянути страхові умови інших  страхових компаній.

    

" "" "" "" "

 

Умови стархування, інформація про спеціальні умови для власників Тойота, індивідуальний прорахунок умов страхування для вас замовляйте у спеціаліста з страхування.

Замовити консультацію

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!