Меню

Ваш автомобіль – це цінність, яку хочеться вберегти від непередбачуваних моментів. Мінімізувати наслідки пошкоджень автомобіля та відчувати себе впевнено допоможе вчасно оформлена страховка.

КАСКО і автоцивілка - в чому різниця?

Автоцивілка або ОСЦПВ в Україні є обов’язковим видом страхування автотранспортних засобів. Це  страхування цивільно-правової відповідальності водія за шкоду, якої він може завдати в разі настання ДТП іншим водіям та іншим транспортним засобам.

Якщо водій спричинить ДТП, то завдані потерпілому збитки відшкодовуватиме не водій-винуватець ДТП, а страхова компанія, з якою він уклав договір ОСЦПВ.

Відшкодування по даному полісу має обмеження по сумі, а також не покриває витрати на відновлення власного автомобіля,відшкодування пов’язані з викраденням, пошкодженням та іншими збитками.

Якщо ж Ви хочете отримати страхове покриття більшості або навіть всіх  можливих ризиків, що можуть статися з автомобілем, обирайте продукт КАСКО.

Переваги КАСКО

 • широкий перелік ризиків, що покриваються. Договір КАСКО покриває збитки, отримані не тільки внаслідок ДТП, а й інші збитки, які можуть статися незалежно від рівня досвідченості і віку водія, такі як: викрадення автомобіля, пошкодження автомобіля градом, камінням, що вилітають з-під коліс під час руху, пошкодження автомобіля третіми особами тощо.;
 • відсутність територіальних обмежень (перетинаючи кордон, водієві не доведеться оформляти нову страховку);
 • можливість розширити дію договору на будь-яку людину без будь-яких обмежень;
 • можливість відшкодування збитків на евакуацію транспортних засобів, стоянки, набір документації та оплату послуг фахівців;
 • лояльний підхід компаній до оплати поліса (розстрочка).

Вартість договору КАСКО залежить від багатьох факторів. Основними є умови страхового покриття, які для себе вибирає клієнт. Це — перелік застрахованих ризиків, розмір франшизи, умови розрахунку та виплати страхового відшкодування, кількість і вік водіїв, які будуть керувати застрахованим автомобілем та інше. На ціну також впливає вік, вартість і марка транспортного засобу, регіон, у якому зареєстрований власник автомобіля й інші фактори.

Існують різні програми КАСКО. Для вибору оптимального для вас варіанту проконсультуйтесь зі спеціалістом зі страхування.

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

 • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
 • водійське посвідчення;
 • паспорт та ідентифікаційний код.

 

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах. Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює СК «Страхова компанія «ARX»,»* (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010). 

" "

 

Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена «Страхова компанія «ARX»*, можна дізнатися у Тойота Центр Вінниця.Отримати детальнішу інформацію про доступні страхові продукти для автомобілів Тойота ви можете у Спеціаліста з фінансових послуг Тойота Центр Вінниця

Замовити страховку

 

Юлія Чуприна
консультант з кредитування та страхування
Олена Марченко
консультант з кредитування та страхування

Для формування найбільш гнучкої страхової політики та більшого різноманіття страхових пропозицій для наших шановних клієнтів просимо розглянути страхові умови інших  страхових компаній.

    

" "" "" "" "

 

Умови стархування, інформація про спеціальні умови для власників Тойота, індивідуальний прорахунок умов страхування для вас замовляйте у спеціаліста з страхування.

Замовити консультацію

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:
 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільців (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільців (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцями та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з пр
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!