Меню
Андрій Костецький
Керівник відділу продажу
Сергій Бородін
Консультант з продажу автомобілів
Роман Баніт
Консультант з продажу автомобілів
Богдана Мамалига
Консультант з продажу автомобілів
Олена Марченко
спеціаліст з кредитування та страхування
Юлія Чуприна
Консультант з продажу автомобілів з пробігом
Олег Гончаренко
Консультант з продажу автомобілів з пробігом
Анастасія Коханюк
Адміністратор залу
Оксана Польська
Маркетолог
Зручність вибору автомобіля

 

Спеціально для Вас ми створили комфортний і технічно досконалий, виконаний відповідно до нової концепції оформлення автосалонів Toyota, автосалон Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор», який включає в себе:

Демонстраційний зал для автомобілів площею близько 1000 м2, в якому Ви можете в спокійній обстановці уважно оглянути будь-який вподобаний автомобіль;

Затишну та комфортну зону відпочинку, де Ви разом з усіма членами родини можете відпочити за чашкою ароматної кави або запашного чаю

Діти старшого віку можуть цікаво провести час за грою на комп'ютерних приставках PlayStation4

ТойотаСистему WiFi, якою обладнано приміщення автоцентру з метою створення комфортних умов для наших відвідувачів. Завдяки цій системі, використовуючи ноутбук, Ви можете безкоштовно вийти в Інтернет для розваги або вирішення робочих моментів. Також, Ви можете скористатися стаціонарними комп'ютерами з безкоштовним доступом в Інтернет, які встановлені в нашому демонстраційному залі.

Зручність випробування (тест-драйв) автомобіля

 

ТойотаДля того, щоб Ви могли випробувати вибраний Вами автомобіль, ми з радістю запропонуємо провести тест-драйв  автомобілів Тойота. Для тест-драйву пропонуються два спеціально обрані маршрути – міський та траса, що дозволяє в повній мірі випробувати і відчути вподобаний автомобіль.

У Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» створені всі умови для того, щоб послуга тест-драйв була максимально безпечна для клієнтів. Для тест-драйву надаються автомобілі у відмінному технічному стані. Всі автомобілі, призначені для тест-драйву, застраховані, що дозволяє захистити відвідувача автоцентру від можливих неприємних моментів. Провести тест-драйв Ви можете самостійно, або доручити зробити це співробітникові автоцентру, перебуваючи під час тест-драйву на пасажирському сидінні.

Зручність придбання автомобіля

Завдяки вигідним кредитним програмам, Ви вже сьогодні можете стати власником автомобіля Toyota. Співробітники Тойота Центр Вінниця «Преміум Мотор» на місці оформлять кредит на придбання автомобіля за допомогою різних банків міста. Ми співпрацюємо з провідними банками України, що дозволить Вам вибрати найбільш зручну і відповідну програму кредитування.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!