Меню

ТОЙОТА ЛЕГКО

Кредитна програма Тойота ЛегкоТОЙОТА ЛЕГКО — ЦЕ АБСОЛЮТНО НОВИЙ, ЛЕГКИЙ ТА ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ПРИДБАННЯ ТОЙОТА

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА

ОБЕРІТЬ РОЗМІР ПЕРШОГО ВНЕСКУ
 
СПЛАЧУЙТЕ ЩОМІСЯЧНІ ПЛАТЕЖІ
 
ЗРОБІТЬ ВИБІР НА ОСТАННЬОМУ ЕТАПІ
Ви обираєте своє авто та зручний розмір першого внеску. Та одразу після оформлення стаєте власником нової Тойота1. Ви сплачуєте дійсно комфортні щомісячні платежі та користуйтесь трьома безкоштовними ТО3. Через 3 роки Ви обираєте: залишити автомобіль собі, обміняти на новий автомобіль Тойота або продати автомобіль дилеру. Дилер ще на етапі продажу розрахує вартість, за якою готовий викупити автомобіль через 3 роки – на рівні 70% первинної вартості вашого автомобіля за дотримання погоджених умов.

1 За умови укладення кредитного договору, згідно з яким банк оплачує дилеру залишок вартості автомобіля, та внесення авансового платежу. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

ПРОГРАМА «ТОЙОТА ЛЕГКО»
для всіх моделей Toyota

Передплата за автомобіль, %*Строк кредитування, відсоткова ставка в гривнях 36 міс.
30%-39.99%7.99%
40%-49.99%7.99%
50%-64.99%6.99%
65%6.99%
Разова комісія – 0% від суми позики

Програма «Тойота Легко» - кредитна програма на купівлю нового автомобіля
Тойота із залишковим платежем. Залишковий платіж – останній платіж по кредиту в розмірі 30% або 40% від суми кредиту.

ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

ПРОЗОРО
 
ЗРУЧНО
 
ВИГІДНО
Ви самі визначаєте суму першого внеску від 30% Ви легко можете змінити ваше авто на нове, яке буде найбільше відповідати вашим потребам. Ви гарантовано отримуєте високу вартість вашої Тойота після закінчення програми фінансування.

3 Під подарунком мається на увазі можливість придбання послуг з ТО за ціною 1 грн. з ПДВ кожне в офіційному дилерському центрі Тойота в Україні, де ви придбали авто за програмою Тойота Легко. Пропозиція розповсюджується виключно на регламентні роботи з ТО, та не включає вартості демонтажу/встановлення наявних додаткових аксесуарів (що можуть потребуватися при ТО), усунення виявлених поломок тощо. Пропозиція не містить обмежень за строком, за більш детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Тойота. Не є офертою.

Програма «Тойота Легко» - кредитна програма на купівлю нового автомобіля Тойота із залишковим платежем 30% або 40%. Залишковий платіж – останній платіж по кредиту в розмірі 30% або 40% від вартості автомобіля. При передплаті за автомобіль 65%, залишковий платіж 40% не передбачено.

УМОВИ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ:

• Ануїтет - щомісячно рівними частинами; 

ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ

• можливе вже з першого місяця, без обмежень та комісії.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ

• повне КАСКО; 
• страхування цивільної відповідальності; 
 

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

• комісія за операції в Держ. реєстрі;
• страхування КАСКО у партнера програми;
• страхування Цивільної відповідальності. 
 

КОЛИ ТА ЯК СПЛАЧУЄТЬСЯ ЗАЛИШКОВИЙ ПЛАТІЖ
• При обміні Вашого кредитного автомобіля на нову Тойота – за програмою Trade-in, при цьому Вам немає потреби спеціально їхати в Банк, все можливо оформити в дилерському центрі Тойота; 
• Сплатити залишковий платіж самостійно та продовжити користуватися автомобілем; 
• Продовжити кредит на класичних умовах кредитування ще до 2-х років до повної виплати суми кредиту, кредитна ставка збільшується на 2% від поточної ставки за кредитом; 
• Передати автомобіль дилеру, погасивши залишковий платіж. 

**Договір страхування КАСКО можливо включити в тіло кредиту при першому внеску від 20% від вартості автомобіля.


 

**  - УТОЧНЮЙТЕ УМОВИ ПРОГРАМИ НА ПОТОЧНУ ДАТУ У КОНСУЛЬТАНТІВ ТОЙОТА ЦЕНТР ВІННИЦЯ.

 /

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ З ВАРІАНТІВ

Залишити автомобіль
 
Обміняти2 свій автомобіль на новий
 
Продати авто дилеру
Для цього виплатіть залишковий платіж (30% або 40%) або ж просто продовжте термін фінансування. Обирайте нову Тойота, яка через 3 роки буде найбільше відповідати вашим потребам. Ще на моменті придбання авто ви знатимете ціну, за якою дилер Тойота зможе викупити ваше авто. Зазвичай, це 70% від повної вартості . Залишок по кредиту в розмірі 30% або 40% виплатить дилер, а ви отримаєте різницю.

2 Заздалегідь узгоджена з Вами вартість Вашого автомобіля приймається в залік вартості автомобіля, який Ви плануєте придбати.

ЯК ОБМІНЯТИ СВОЄ АВТО НА НОВЕ

Дилер визначить вартість вашого автомобіля 
За належного стану вона може сягати 70% від початкової вартості.

Сплачуйте залишковий платіж 
Насправді, залишок в 30% або 40% за старе авто за вас сплатить дилер, а решта від його вартості вже буде зарахована як перший внесок за ваш новий автомобіль. 

Насолоджуйтесь вашим новим автомобілем 
Решту вартості автомобіля ви можете сплатити, знову скориставшись програмою Тойота Легко або іншими фінансовими програмами Тойота.

Програма діє в усіх дилерських центрах Тойота в Україні.

Тимчасово не кредитуються наступні області: Сумська, Полтавська, Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, АРК.

УТОЧНЮЙТЕ УМОВИ ПРОГРАМИ НА ПОТОЧНУ ДАТУ У КОНСУЛЬТАНТІВ ТОЙОТА ЦЕНТР ВІННИЦЯ "Преміум Мотор".

 *** - Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555

Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – до 36 місяців, максимальна сума кредиту – до 2600000 грн., процентна ставка – від 6.99% до 7.99% річних. Реальна процентна ставка становить від 27,44% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 36 місяців, початкового внеску - 30% вартості автомобіля, процентної ставки – 7,99% річних, графіку погашення - ануїтет, страхування КАСКО – 6%, разової комісії за видачу кредиту – 0% від суми кредиту, вартості автомобіля – 800 000 грн.). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку, на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!