Меню
4 вересня 2013

Четвертий національний конкурс професійної майстерності Toyota

13 вересня 2013 у Києві відбудеться Четвертий національний конкурс професійної майстерності Toyota. Організатором конкурсу виступає ПІІ «Тойота-Україна», офіційний імпортер автомобілів Toyota і Lexus в Україні та Молдові, разом з партнерами компанії: ПАO «Страхова компанія «АХА Страхування»», ПАO «Креді Агріколь Банк», ТОВ «Енергія», ТОВ «Нокіан Шина», ТОВ «АММ/Vizeum». У цьому році концепцією заходу були обрані унікальні гібридні технології Toyota і принципи японської культури «Омотенаші». У відповідній тематиці будуть витримані як завдання конкурсної програми, так і атмосфера заходу. Цього разу майстерність продемонструють 25 кращих механіків і 12 консультантів з продажу автомобілів дилерської мережі Toyota з України та Молдови, які під час попереднього відбору показали високий рівень знань і навичок, що забезпечило їм участь у фінальній частині конкурсу.

За традицією конкурс серед механіків проходитиме у кілька етапів, надаючи можливість учасникам всебічно продемонструвати рівень своєї підготовки та професіоналізму. Однак, на відміну від попередніх років, буде дещо змінено механізм проведення змагання механіків. Цього року акцент буде зроблено на максимальному рівні виконання кожного завдання. При цьому буде збережена традиційна структура завдань, а саме теорія, техобслуговування, вимірювання та діагностика. Нововведенням відповідно до загальної тематикою заходу буде конкурс на звання «експерт з гібридних технологій». Переможці серед консультантів відділу продажів будуть визначені за результатами завдань, в яких вони зможуть продемонструвати знання продукту, а також навички з виявлення потреб клієнтів і максимального їх задоволення. Будуть запропоновані такі завдання: проведення консультацій, ведення телефонних переговорів та видача автомобіля покупцеві. Додатковим завданням для консультантів відділу продажів буде також конкурс «експерт з кредиту» від генерального фінансового партнер ПАТ «Креді Агріколь Банк». Конкурс проходитиме з 13:00 до 18:00 у дилерському центрі «Тойота Сіті Плаза». Урочисте нагородження переможців заплановано на 17:00.

Відвідувачі заходу матимуть змогу побачити, як виконують завдання і змагаються за звання кращого працівника у своїй галузі механіки і продавці-консультанти, взяти участь у різноманітних змаганнях і конкурсах, активно вболівати за учасників конкурсів професійної майстерності, а також отримувати подарунки за свою активність. Конкурс професійної майстерності Toyota — це щорічне змагання фахівців дилерської мережі Toyota за звання кращого у своїй галузі. Завдяки таким змаганням працівники офіційних дилерських центрів Toyota мають можливість продемонструвати високий рівень кваліфікації і взяти участь у змаганнях за головний приз — поїздку до Японії, де проходить щорічна церемонія нагородження кращих фахівців Toyota з усього світу. Конкурс професійної майстерності Toyota є ще одним підтвердженням двох головних цінностей компанії: надання найвищого рівня якості робіт і обслуговування відповідно до принципу «Клієнт — понад усе».

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!