Меню
31 січня 2020

Дострибнути до мети

Триває рекламна кампанія від Toyota Corolla та проєкт про досягнення зірок українського спорту — «Витривалість робить тебе легендою». Ми вже поділилися історіями успіху Олега Верняєва, олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики, Георгія Зантарая, чемпіона світу із дзюдо, Юлії Левченко, української легкоатлетки та віцечемпіонки світу зі стрибків у висоту. Наразі представляємо вам історію української легкоатлетки Марини Бех-Романчук, срібної призерки чемпіонату світу з легкої атлетики, котра досягла значних результатів у стрибках у довжину та визнана найкращою спортсменкою жовтня 2019 року за підсумками Національного олімпійського комітету України*. Як же все почалося та що супроводжувало її на спортивному шляху?

Перші тренування з легкої атлетики для Марини не стали доленосними. Вже за два тижні вона полишила заняття спортом. Проте у віці 11 років дівчина потрапила до тренера Вадима Крушинського, який розгледів її талант і прищепив любов до стрибків та перемог. Тоді Марині довелося обирати: продовжувати малювати у художній школі чи серйозно зайнятися спортом. Й дівчина не помилилася із вибором.

«Спортивний талант Марини — це відмінні природні дані, плюс старанна праця, дисциплінованість, самовідданість та вміння долати труднощі. А якщо говорити про витривалість спортсменки, то скажу так: 10-11 тренувань на тиждень говорять про неї без слів», — зазначає Вадим Крушинський, заслужений тренер України з легкої атлетики.

Великий спорт — це не лише перемоги, а й низка невдач. Марина продовжувала робити нові й нові спроби після кожної поразки — зосередившись, поверталася до сектора, набирала необхідну швидкість у розбігу та показувала на що здатна. За словами Марини, у кожного великого досягнення в житті є своя ціна, котру необхідно заплатити. Необхідно не полишати надій та не опускати рук у найскладніших ситуаціях. Саме це допомогло дівчині здобувати бажані результати.

«Витривалість — це насамперед сила волі. Іноді тренування бувають дуже виснажливими. Особливо, якщо потрібно відпрацювати спортивну техніку, багато разів повторюючи свої спроби. В такі моменти втома накопичується, проте тобі потрібно її здолати й продовжити тренування. Ось тут й проявляються твої сила волі та бажання відшліфувати техніку до необхідного рівня. Кожного разу переконую себе, що це допоможе мені на шляху до мети — додати у стрибку ті самі декілька сантиметрів, котрі й приведуть до перемоги, при цьому додати їх після п’ятої-шостої спроби. Це і є справжня витривалість», — коментує Марина.

Читайте повну версію ексклюзивного інтерв’ю Марини Бех-Романчук про її спортивні досягнення та співпрацю з Toyota Corolla на сайті НВ.


* За даними сайту НОК України

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до оТойота Центр Вінниця "Преміум Моторс".

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!