Меню
3 квітня 2013

Довгоочікувана новина – Toyota Venza вже доступна до замовлення!

Офіційний дилер – Тойота Центр Вінниця 2 квітня 2013р. розпочав прийом замовлень на новий автомобіль - Toyota Venza.

На відміну від моделі Highlander, цей кросовер – міський, незважаючи на пристойний кліренс - 210 мм. Автомобіль розміститься в лінійці між RAV4 і Toyota Highlander. Venza буде продаватися тільки з 2,7-літровим бензиновим двигуном потужністю 185 к.с. і 6-ступеневою автоматичною трансмісією. Новинка доступна як з переднім так і з повним приводом.

Toyota Venza буде поставлятись на територію України в трьох комплектаціях: Elegance, Prestige та Premium.

В комплектації Elegance вже є шкіряний салон, електропривод крісел, кольоровий дисплей, панорамний дах з люком, ксенонові фари, 19-дюймові легкосплавні диски. В комплектації Premium - преміум-аудіосистема JBL з 13 динаміками, AM / FM / CD, навігація, інтелектуальна система доступу й пуску без ключа "Smart Entry & Start" - для передніх дверей та двері багажного відділення та електропривод закриття двері багажного відділення.

Щодо засобів безпеки – Venza в усіх комплектаціях оснащена :
· ABS антиблокувальна гальмівна система
· EBD - електронна система розподілу гальмівного зусилля
· VSC - система курсової стійкості
· BA - підсилювач екстренного гальмування
· TRC - протибуксувальна система
· HAC (Hill assist control) - система допомоги при підйомі вгору

 

Коштувати новий кроссовер буде:
· в комплектації Elegance від 360 935 грн.*
· в комплектації Prestige від 387 767 грн.*
· в комплектації Premium від 412 648 грн.*
Доплата за колір білий перламутр – 2440,00 грн.*

 

Для нашого регіону Toyota Venza буде вироблятись на автоскладальному заводі в штаті Кентуккі, США.

Toyota Venza - це ідеально збалансований міський кросовер з унікальним інноваційним типом кузова, що поєднує в собі незвичайний дизайн і функціональність, а також володіє керованістю седана бізнес-класу і прохідністю кросовера.

З приводу замовлень нової моделі звертайтесь до консультантів Тойота Центр Вінниця, за тел. 677-007 або за адресою вул. Хмельницьке шосе, 21.

* ціна товару на день оплати змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара, встановленого НБУ на дату оплати, по відношенню до курсу долара (міжбанк), встановленого на 02.04.2013р.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!