Меню
6 липня 2017

Гібридні технології Toyota на Фестивалі вуличної їжі

Масштабне свято гурманів – Фестиваль вуличної їжі.

Фаново та яскраво вже втретє за рік прогресивні українці відзначили масштабне свято гурманів – Фестиваль вуличної їжі. 23-25 червня 2017 року на гостей фесту чекала справжня фруктова феєрія із трендових страв цього літа. Оригінальний різновид червневого стріт-фуду презентував автомобільний партнер події Toyota. Презентація бренда вабила відвідувачів… справжнісінькими гелієвими кульками.

Новаторський гастрономічний винахід вкотре підкреслив, що експериментальне поєднання різних компонентів може створити справді революційний продукт. Саме на цьому принципі базується секрет успіху японських гібридних технологій. Наочним підтвердженням цієї традиційно виграшної концепції став і популярний гібридний автомобіль RAV4 Hybrid, що прикрашав спеціальну зону Toyota на фестивалі. Дана модель авто стала втіленням успішного поєднання технологічної ефективності та екологічних переваг.

Усі охочі могли не лише записатися на тест-драйв гібридного RAV4 в одному з дилерських центрів Toyota. Найзавзятіші фани автівок легендарного бренда протестували можливості екологічного гібрида тут же, не відходячи від фестивального стенда. В окулярах віртуальної реальності з 360-ефектом гості пройшли віртуальний ознайомчий тест-драйв.

Традиційно ніхто з гостей не залишився без сюрпризів – презентація дивувала попкорном, обробленим рідким азотом, і гелієвими кульками. Чимало гурманів не стримали подиву від пропозиції скуштувати кульку, схожу за виглядом на звичайну повітряну. Проте смак інноваційного «делікатесу» припав до вподоби шукачам нових гастрономічних вражень. А відомий «післягелієвий» ефект, що смішно змінює голос, раз за разом веселив оточуючих.

Toyota RAV4 Hybrid став першим повноприводним гібридним автомобілем бренда в Україні, оснащеним двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь – із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к. с. Особлива відмінність гібрида полягає у використанні більше одного джерела енергії – двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї. При цьому заряд батареї завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Це дозволяє максимально ефективно та розумно використовувати кожну краплю пального.

За додатковою інформацією щодо Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, за телефоном (0432)555-915, +38 067 431 8040 або за адресою:с.Зарванці, Вінницький р-н, вул. Молодіжна 31(навпроти г-ту "Епіценр") 

Цей інформаційний матеріал не є рекламою послуг, пов'язаних із фестивальною діяльністю. За інформацією про фестиваль звертайтеся на веб-сайт організатора http://ulichnayaeda.com.ua/.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!