Меню
24 лютого 2014

Компанія «Тойота-Україна» стала офіційним партнером Національного олімпійського комітету України

Компанія «Тойота-Україна» стала офіційним партнером Національного олімпійського комітету України. У грудні 2013 року було підписано угоду про співпрацю між ПІІ «Тойота-Україна» та Національним олімпійським комітетом України задля реалізації спільної мети — сприяння розвитку Олімпійського руху в Україні — та збереження цінностей, які важливі для обох партнерів: здорового способу життя, фізичного та духовного збагачення людей, гармонійного розвитку населення.

Історія олімпійського руху в Україні розпочалася в 1952 році, коли спортсмени України у складі збірної команди Радянського Союзу вперше взяли участь в XV Олімпійських іграх в Хельсінкі. За 62-річну історію виступів на Олімпійських іграх (1952-2014 роки) нашими спортсменами завойовано 624 медалі.

7 лютого 2014 року відбулося урочисте відкриття XXII зимових Олімпійських ігор, які з 7 по 23 лютого 2014 року приймає російське місто Сочі. До складу української Олімпійської збірної входять 43 українських спортсмена.

9 лютого 2014 року українська збірна виборола свою першу Олімпійську медаль у змаганнях з біатлону — бронзу в спринтерській гонці.

 

Давайте разом підтримувати українських спортсменів та вболівати за нашу збірну!

 

Детальніше про збірну України: http://noc-ukr.org/olympic/games/sochi-2014/team-ukraine/

Розклад олімпійських змагань: http://noc-ukr.org/olympic/games/sochi-2014/schedules/

Джерело інформації та фото — http://noc-ukr.org/

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!