Меню
23 липня 2012

Легендарний пікап Toyota Hilux

В офіційного дилера ТОВ "Преміум Моторс" можна придбати оновлений пікап Toyota Hilux, який відрізняється ще більш комфортним салоном, наближеним до пасажирських автомобілів, поліпшеною якістю матеріалів, застосованих в оформленні інтер’єру, а також новим, більш вишуканим зовнішнім дизайном. В Україні цей легендарний пікап представлено з дизельними двигунами об’ємом 2,5 та 3,0 літри в чотирьох варіантах комплектації на вибір. Оновлений Hilux можна придбати за ціною від 32 550 дол. США*.

Вперше автомобіль Toyota Hilux зійшов з конвейера у Японії 1967 року і роком пізніше був представлений у Європі. Hilux утримує домінуючі позиції на світовому ринку пікапів вже майже 45 років. На сьогоднішній день загальний обсяг реалізації цього популярного пікапа перевищив 13 млн. автомобілів. Придбати оновлений Toyota Hilux можна в 36 країнах Європи, включаючи Україну, і у понад 135 країнах по всьому світу.

Завдяки новому зовнішньому оформленню, у якому збережено мужні риси автомобіля для професійної роботи, оновлений Hilux запам’ятовується з першого погляду. Оформлення передньої частини автомобіля кардинально відрізняється від попередніх моделей завдяки трапецієподібній формі решітки радіатора. У ній поєднано прямі лінії з більш округлими, об’ємними елементами. Плавні контури оформленого по-новому капота перетікають в нову, більш витончену решітку радіатора, з боків якої розташовані блоки фар, що злегка виступають за лінію кузова, що поліпшує видимість покажчиків повороту. По-новому оформлений передній бампер має великий повітрязабірник посередині та вбудовані протитуманні фарами обабіч. У профіль на могутньому кузові Hilux добре помітно по-новому оформлені передні та задніх крила, що викликають відчуття стрімкого руху.

В Україні легендарний пікап Toyota Hilux представлено з дизельними чотирициліндровими двигунами об’ємом 2,5 та 3,0 л. Завдяки наявності турбокомпресора зі змінною геометрією турбіни в оновленому автомобілі 16-клапанний чотирициліндровий силовий агрегат об’ємом 2494 см³ розвиває максимальну потужність у 144 к. с. при 3400 обертах на хв. та обертальний момент у 343 Н·м при 1600-2800 обертах на хв.. Оновлений автомобіль з 2,5-літровим двигуном типу D-4D спроможний розігнати автомобіль до 100 км/год за 13,3 секунди та розвивати максимальну швидкість у 170 км/год. Toyota Hilux з 3,0-літровим двигуном типу D-4D розвиває максимальну потужність у 172 к. с. та за допомогою п’ятишвидкісної автоматичної коробки передач здатен розігнати цей пікап до 100 км/год за 12 секунд та розвивати максимальну швидкість у 175 км/год.

Серед змін у салоні оновленого Toyota Hilux слід відзначити підвищену якість матеріалів, оздоблення інтер’єра салону та рівень комфорту, який можна порівняти з салоном пасажирського автомобіля. Нова форма центральної частини приладової панелі візуально збільшує ширину салону та надає відчуття додаткового простору. Центральна частина панелі розділена на дві зони: у верхній зоні розташований сенсорний екран бортового комп’ютера з діагоналлю 15,3 см**, а у нижній — органи керування системою мікроклімату у салоні в ручному або автоматичному режимі. Візуальне сприйняття якості салону було помітно поліпшено завдяки переважанню темних тонів і відсутності різких переходів кольору. У той же час срібляста окантовка екрану інформаційно-розважальної системи, елементів кермового колеса та важеля КПП** лише доповнює відчуття витонченості. Оббивку сидінь виготовлено з матеріалів, що мають тривалий термін експлуатації. На ваш вибір пропонуємо декілька її варіантів.

З питань придбання автомобілів Toyota Hilux звертайтеся до ТОВ "Перміум Моторс".
* Ціни вказано у доларах США (оплата у гривнях за курсом НБУ + 1 % на день оплати) на автомобілі 2012 року випуску без урахування вартості емалі з ефектом «металік» (доплата за таку емаль становить 610 дол США).
** Залежно від комплектації.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!