Меню
7 червня 2012

Модель GT86 названо «Автомобілем року» за версією видання Vehicle Dynamics International

КИЇВ, 5 червня 2012 р. — 2012 року експерти британського видання Vehicle Dynamics International («Вейкл Дайнамікс Інтернешенл») присудили звання автомобіля року моделі Toyota GT86, таким чином відзначивши, що компанії «Тойота» вдалося відновити репутацію виробника класичних спортивних автомобілів. Міжнародне журі, до складу якого увійшли профільні інженери, технологи та журналісти, назвало спорткупе компанії «Тойота» «Автомобілем року» (спільно з Subaru BRZ), а головного інженера-конструктора цього автомобіля — Тецую Таду — «Кращим спеціалістом року з динаміки» (разом з його колегою Тошіо Масудом — головним інженером-конструктором спорткупе Subaru).

Робота фахівців компанії «Тойота» з виробництва автомобілів з кращими ходовими характеристиками та більш високим комфортом їзди під керівництвом президента компанії Акіо Тойоди також була удостоєна визнання й принесла компанії нагороду «Кращий колектив року з динаміки». Модель GT86 з’явиться в Україні цього літа. Автомобіль покликаний відновити традицію спорткарів компанії «Тойота». Його характер визначає класична концепція задньоприводного автомобіля з розміщенням двигуна у передній частині та малогабаритний, легкий, високооборотний опозитний бензиновий двигун об’ємом 2,0 літра. Все це разом з низьким центром мас, чудовою стійкостю до сил інерції та загальною невеликою масою дозволяє водієві відчувати величезне задоволення за кермом.

Такий простий підхід дозволив моделі GT86 отримати нагороду «Автомобіль року». Редактор видання Vehicle Dynamics International Грехем Хіпс пояснює це так: «Враховуючи зростаючу потужність і постійне ускладнення трансмісії, підвіски та кермового механізму, найбільші виробники випускають не так багато автомобілів, що сконструйовані за принципом «краще менше, але ліпше», та надають справжнє задоволення від водіння при їзді в межах максимально дозволеної швидкості руху. Саме тому у нас немає ніяких сумнівів у тому, що модель Toyota GT86 та її близнюк Subaru BRZ заслужено отримали звання «Автомобіль року» за версією видання Vehicle Dynamics International 2012 року». Журі експертів високо оцінило внесок Акіо Тойоди у справу створення нового напрямку з розроблення динамічних автомобілів у компанії «Тойота». Філ Морс із США заявив: «Досить пробігти поглядом по модельному ряду Toyota, щоб відкинути всі сумніви у тому, що людина, яка стоїть за кермом цієї компанії, це серйозний суперник, і що у своїй роботі він орієнтується на основні правила автоспорту — неперевершену якість та задоволення від їзди за кермом».

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!