Нагородження учасників конкурсу "Автомобіль твоєї мрії 2017"
![](/sites/default/files/styles/1170x/public/2017-04/dsc_8006.jpg?itok=ohwZidE7)
Нарешті! Автосалон Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс" мав нагоду привітати учасників конкурсу "Автомобіль твоєї мрії 2017"!
А намагалися ми зробити так, щоб діти запам'ятали цей день надовго та неодмінно приймали участь у конкурсі в наступному році. Тому, нами було прийнято рішення, щоб зробити цей день приємним на емоції (та солодощі :-) ), ми привітали учасників конкурсу в дитячому розважальному центрі "Roshen"!
Це повністю автоматизований інтерактивний комплекс! Їх чекав «живий» робот, 4D кінотеатр, захоплюючі подорожі по 4 кімнатах світу солодощів, де діти знаходили коди, які допомогли їм відкрити сховище з найбільшим скарбом корпорації Roshen - цукерками.
Багато чого можна розповісти, та ми вам пропонуємо подивитись фото!
Більше фото за посиланням