Меню
28 січня 2013

Новий стильний Toyota Auris з новою трансмісією CVT

Toyota Auris нового покоління вже в наявності в Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс". Автомобіль було презентовано в Україні 7 грудня 2012 року. Toyota Auris набув абсолютно нового стильного зовнішнього оформлення, що символізує нову філософію дизайну автомобілів Toyota, має ще більш просторий і привабливий інтер’єр салону, а також поліпшені характеристики динаміки.

В Україні новий Auris представлений в шести варіантах комплектацій та з трьома бензиновими двигунами на вибір: вже добре відомий власникам Auris попереднього покоління двигун з об’ємом циліндрів 1,6 л, 1,33-літровий двигун та 1,8-літровий двигун, що працює за циклом Аткинсона, який передбачений для повногібридної модифікації Auris, що вперше з’явиться на українському ринку.

Ще одна особливість нового Auris — це безступеневий варіатор з електронним керуванням (CVT), що прийшов на зміну чотиришвидкісній автоматичній коробці передач. Плавний набір швидкості, можливість переходу на семиступеневий ручний режим керування та найбільша економічність при найбільш оптимальній потужності двигуна — все це переваги нової трансмісії Toyota Auris, яка кожен рік набуває все більше популярності у виробників та користувачів у всьому світі.

За додатковою інформацією стосовно нового Toyota Auris звертайтеся в Тойота Центр Вінниця, за адресою : Хмельницьке шосе, 21, тел. 677-007.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!