Меню
11 жовтня 2013

Новий Toyota Land Cruiser Prado

http://www.toyota.vn.ua/models/lc-prado-150В офіційному дилерському центрі Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс" мережі Toyota в Україні розпочато прийом замовлень на новий Land Cruiser Prado. Новий Toyota Land Cruiser Prado отримав виразніший дизайн екстер’єру, більш витончений інтер’єр та ще більш поліпшені якості руху бездоріжжям. Автомобіль доступний для замовлення в дев’яти варіантах комплектації на вибір в залежності від двигуна: бензинового об’ємом 2,7 л VVT-i з чотирьохшвидкісною автоматичною коробкою передач, бензинового V6 4,0 л Dual VVT-i з п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач або дизельного двигуна об’ємом 3,0 л D4-D з п’ятишвидкісною автоматичною коробкою передач. Нове зовнішнє оформлення Land Cruiser Prado поєднало в собі стильну естетику з надійним образом міцності та потужності, що їх очікують від справжнього повнопривідного автомобіля. Ексте’єр автомобіля поєднує в собі високо розташовану передню частину, інтегровані лампи головного світла та решітку радіатора з вертикальною, двоступінчастою конструкцією, яка підсилює характер позашляховика Toyota, його надійність та виняткові параметри руху бездоріжжям. Заново спроектована решітка радіатора та прямолінійні блок-фари об’єднані у єдину структуру, яка виглядає більш потужною; блок-фари підняли вище, щоб забезпечити поліпшений захист компонентів під час руху бездоріжжям.

Збільшення габаритів нового Land Cruiser Prado було зведене до мінімуму, що дозволило зберегти його відмінну рухомість як на дорозі, так і поза нею. Профіль автомобіля підсилюють 17-дюймові (6 спиць) та 18-дюймові (12 спиць) диски у новому дизайні. Новий Prado представлений у десяти кольорах кузова на вибір, включаючи 4 нових кольора: Attitude Black Mica (чорний), Bronze Mica Metallic (бронзовий), Dark Green Mica (темно-зелений) та Dark Blue Mica (темно-синій). Новий Prado вирізняє всебічно оновлений інтер’єр салону. Сюди відносяться нова верхня панель центральної консолі, нова панель перемикання між режимами «позашляховик» та «звичайна дорога», новий дизайн панелі приладів, який включає в себе новий 4,2″ кольоровий мультиінформаційний TFT дисплей, покращене облицювання панелі приладів та карт дверей, а також декоративні елементи, поліпшений дизайн сидінь другого та третього ряду з новою тканинною оббивкою. Новий Land Cruiser Prado оснащено мультимедійним обладнанням з сенсорним екраном: Toyota Touch 2 та Toyota Touch 2 Go з навігацією. Автомобіль можна придбати у двох нових кольорах інтер’єру: чорний та бежевий.

Маючи за плечима 60 років досвіду та репутацію одного з найвитриваліших та найнадійніших позашляховиків у світі, Toyota Land Cruiser не визнає компромісів у здатності рухатися бездоріжжям. Більшу частину його легендарної витривалості під час руху бездоріжжям можна віднести на рахунок міцної довговічної рамної конструкції Land Cruiser, яка може витримувати значніші зусилля, притаманні використанню в суворих умовах бездоріжжя, без деформацій. Окрім його унікальної особливо міцної конструкції, Land Cruiser вирізняє надзвичайно широке використання передових технологій, які поліпшують його зручність у користуванні навіть на найнесприятливіших поверхнях, допомагаючи водієві та сприяючи безпеці пасажирів.

Новий Prado має поліпшені характеристики завдяки переглянутій конструкції передньої підвіски та вдосконаленій системі вибору режиму руху в залежності від характеру поверхні Multi-Тerrain Select, що тепер має п’ять режимів — конфігурацій поверхні: Mud and Sand (грязюка та пісок), Loose Rock (щебінь), Mogul (купини), Rock and Dirt (каміння та грязюка) та Rock (велике каміння) та забезпечує водіям прийнятне керування та вибір режимів роботи і автоматично керують необхідною потужністю двигуна та режимами гальмування. А 5-ступінчастий режим Crawl Control (система допомоги під час руху бездоріжжям) дозволяє водієві долати навіть найбільш екстремальні перешкоди з максимальною точністю та з повним контролем над ситуацією. На додаток, Multi-Terrain Monitor (кругова система відеоспостереження) поліпшує обізнаність водія з безпосереднім оточенням та з заданою траєкторією руху.

 

Новий Land Cruiser Prado обладнано однією з найбільш всебічних, технічно вдосконалених систем активного та пасивного захисту, як на звичайних дорогах, так і на бездоріжжі. На додаток до повного набору систем гальмування, управління тягою та стабільністю: ABS, доповнена Electronic Brakeforce Distribution (EBD) (система електронного розподілу гальмівного зусилля) та Brake Assist (система екстреного гальмування), Traction Control та Vehicle Stability Control (VSC), Prado обладнано кількома системами управління гальмами, спеціально розробленими для посилення його експлуатаційних параметрів на бездоріжжі та легкості використання на поверхнях, які вимагають великих зусиль: Hill-start Assist Control, Down-hill Assist Control, режим Multi-Terrain ABS та Active Traction Control (A-TRC). Як безпеку, так і зручність для водія додатково поліпшено завдяки переднім та заднім сенсорам паркування, системі контролю тиску в шинах, системі протидії заносу причепу Trailer Sway Control (TSC), системі контролю «сліпих» зон Blind Spot Monitor (BSM) та новій системі попередження про об`єкти, що рухаються у поперечному напрямку позаду авто Rear Cross Traffic Alert (RCTA). В системі RCTA використовується радар Blind Spot Monitor (BSM), який попереджає водія, який виїжджає з місця паркування заднім ходом, про наближення транспортних засобів, які не можна бачити на моніторі заднього виду або у бокових дзеркалах. Коли система виявляє транспортні засоби, що наближаються, починає блимати сигнальна лампочка на дзеркалах дверей і звучить попереджувальний зумер.

За додатковою інформацією, включаючи ціни на новий Toyota Land Cruiser Prado, звертайтеся, будь ласка, в Тойота Центр Вінниця за адресою: вул. Хмельницьке шосе, 21, тел. (0432)555-915.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!