Меню
3 березня 2021

Оновлена Toyota Camry.

РОЗПОЧАТО ПОПЕРЕДНЄ РЕЗЕРВУВАННЯ ОНОВЛЕНОЇ TOYOTA CAMRY

 

 

Сміливий дизайн та вдосконалені системи безпеки: Toyota представляє оновлений седан Camry

 

У мережі офіційних дилерів Toyota розпочато попереднє резервування оновленої Toyota Camry. Toyota представляє оновлену версію моделі Camry — автомобіль вирізняється видозміненим дизайном передньої частини, новими 17- та 18-дюймовими легкосплавними дисками, розширеною палітрою кольорів кузова, а також новими допоміжними функціями безпеки. При цьому оновлена Camry зберігає всі основні риси флагманського седана, за які її цінують у всьому світі, та забезпечує неймовірний комфорт під час руху.

 

З моменту її появи на ринку у 1982 році Toyota Camry завоювала незліченну кількість нагород. Будучи доступною в більш ніж 100 країнах, Camry залишається однією з найпопулярніших моделей бренда.

 

Camry побудована на основі філософії архітектури Toyota New Global Architecture (TNGA), для якої насолода від водіння та привабливий дизайн стоять на одному рівні з високою якістю збірки, надійністю та безпекою.

 

Динамічний екстер’єр

Camry отримала оновлений передній бампер із радіаторною решіткою нового дизайну, завдяки чому має ще виразніший та динамічніший вигляд. Решітка, залежно від комплектації, доступна в чорному та темно-сірому кольорах, а її бічні елементи можуть бути хромованими чи сріблястими.

 

Нові 17-дюймові легкосплавні диски оснащені п’ятьма здвоєними V-подібними спицями, які надають дискам спортивного вигляду. А 18-дюймові мають тонкі подвійні яскраві спиці в поєднанні із скрученими спицями чорного кольору, що додають більшого динамізму.

 

На додачу до звичної палітри оновлена Toyota Camry представлена в новому елегантному кольорі кузова «Сріблястий перламутр» та у класичному — «Білий лак»*.

 

Стильний інтер’єр

Салон Camry оснащено новим 9-дюймовим сенсорним дисплеєм, встановленим на центральній консолі. Оновлена мультимедійна система отримала нові органи керування у вигляді фізичних клавіш та коліщаток для поліпшеної зручності користування в будь-яких умовах руху. Вона вирізняється швидшим програмним забезпеченням та поліпшеною реакцією екрана на команди користувача, а також відтепер підтримує Apple CarPlay® і Android Auto™ для інтеграції зі смартфоном.

 

Оновлена Camry може похизуватися новим оздобленням сидінь із комбінованої шкіри бежевого або чорного кольору. А стильна перфорація у формі ялинки поліпшує їхню вентиляцію. Також доступні нові сидіння з чорною синтетичною шкірою, що комбінована з тканиною.

 

Крім того, панель приладів, консоль та карти дверей тепер можуть бути оздоблені новими візерунками «Чорне дерево» та «Титан».

 

Новий бензиновий атмосферний двигун

Бензинову версію Toyota Camry оснащено новим вдосконаленим 4-циліндровим двигуном Dynamic Force об’ємом 2,5 літра** із комбінованим впорскуванням пального, потужністю 207 к.с. (152 кВт) та крутним моментом у 243 Нм. Працює двигун напрочуд тихо, але при натисканні на педаль газу видає мелодійне ревіння. Завдяки високому ККД новий двигун гарантує швидке та плавне прискорення автомобіля. Технологія Dynamic Force забезпечує високу потужність як при рушанні з місця, так і на середніх обертах. Прискорення від 0 до 100 км/год досягається за 8,7 секунди. Двигун також демонструє чудову ефективність завдяки передовим технологіям, що, зокрема, дозволили підвищити тепловий ККД. У нового бензинового двигуна Toyota Camry цей показник досягає 40% та є одним із провідних у світі. Завдяки цьому вдалося знизити втрати енергії, пов’язані з роботою вихлопних систем і систем охолодження, а також із рухом механічних частин. Це підтверджується показниками витрати пального — 6,8 літра у комбінованому циклі***.

 

Окрім нового бензинового двигуна Dynamic Force, оновлена Camry буде доступна із гібридною силовою установкою сумарною потужністю 218 к.с (160 кВт) та витратою пального у 4,5 літра у комбінованому циклі***.

 

Поліпшена система безпеки Toyota Safety Sense

Оновлена Camry оснащена останньою версією Toyota Safety Sense — комплексом систем активної безпеки, призначених для запобігання або зменшення наслідків зіткнень у різних дорожніх ситуаціях****.

 

У cистему попередження про загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування та розпізнавання пішоходів (PCS) було додано декілька нових функцій. Вони включають систему виявлення зустрічних автомобілів у денний час, функцію екстреної допомоги у керуванні (ESA) та систему допомоги при повороті на перехресті (ITA). ITA попереджає водія про небезпечну ситуацію та може автоматично гальмувати, якщо водій повертає ліворуч або праворуч перед автомобілем на зустрічній смузі або пішоходом, який переходить дорогу.

 

Серед інших систем допомоги водієві — інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (ACC) у поєднанні з системою розпізнавання та інформування про дорожні знаки (RSA), який дозволяє легко адаптувати швидкість автомобіля відповідно до значень, вказаних на дорожніх знаках. Крім того, доступна функція автоматичного уповільнення перед поворотом.

 

Toyota Camry також отримала оновлену систему допомоги утриманню автомобіля в смузі руху (LTA). Серед покращень системи LTA — точніше виявлення смуги руху; швидше переналаштування після зміни смуги руху; збільшений кут повороту для зменшення впливу турбулентності повітря при обгоні великих вантажівок та кращої стійкості; більш раннє попередження про поворот попереду; та збільшене зусилля на кермо.

 

Нові функції комфорту та допомоги у керуванні

Крім того, оновлена Toyota Camry отримала інноваційні технології, котрі роблять водіння комфортнішим. Зокрема, модель оснащено функцією пам’яті, що дозволяє зберегти два положення для сидіння водія, бічних дзеркал та керма. Також доступні обігрів керма та система камер кругового огляду (PVM).

 

Поєднуючи елегантність та потужність, оновлена Toyota Camry дарує справжнє задоволення від водіння. А нові дизайнерські рішення та вдосконалені технології роблять автомобіль ще яскравішим, комфортнішим і надійнішим.

 

 

* Наведені тут і далі назви комплектацій та кольорів кузова/салону є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

** Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

*** Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.

**** Електронні системи є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди є відповідальним за безпечне керування. Перед початком руху водій повинен ознайомитися з експлуатаційною документацією та впевнитися в безпечності обраного прийому керування.

 

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!