Меню
10 липня 2014

Оригінальні засоби для догляду за автомобілем від компанії Toyota

Головною метою, яку ставить перед собою Toyota, є забезпечення сервісу найвищого рівня для своїх клієнтів.

В рамках цього зобов’язання ми пропонуємо нашим клієнтам оригінальні засоби для догляду за автомобілем, які допоможуть підтримувати автомобіль у чудовому стані незважаючи на погодні умови та щоденну експлуатацію.

Оригінальні засоби для догляду за автомобілем включають в себе продукцію як для інтер’єру, так і для екстер’єру.

До оригінальних засобів для інтер’єру входить спрей для очистки вінілових, пластикових та дверних поверхонь автомобіля, спрей для чистки текстильного салону та килимків, а також спрей та кондиціонер для чистки шкіряного салону автомобіля.

Оригінальні засоби для догляду за екстер’єром автомобіля включають в себе автомобільний шампунь, засіб для полірування кузова автомобіля, спрей для очистки легкосплавних дисків, засіб для миття скла та розморожувач скла.

При щоденній експлуатації практично неможливо вберегти кузов автомобіля від незначних подряпин, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд автомобіля та настрій його власнику. Саме для таких ситуацій Toyota пропонує своїм клієнтам набори для підфарбовування у вигляді аерозолю, стіків або олівця, які допоможуть самостійно усунути незначні подряпини з кузова автомобіля. Набори для підфарбовування розроблені у відповідності до кольорів модельного ряду Toyota, що дозволить вам з легкістю підібрати необхідний колір саме для вашого автомобіля.

Ви можете придбати оригінальні засоби для догляду за автомобілем як у комплексі, так і окремо кожен.

З питань придбання оригінальних засобів для догляду за автомобілем та за додатковою інформацією, включаючи ціни, звертайтесь, будь ласка, в Тойота Сервіс Вінниця за адресою: вул. Кірова, 1, або за тел. (0432) 555-920

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Моторс» (код ЄДРПОУ 35200301, вул. Молодіжна, 31, с. Зарванці, Вінницький р-н., Вінницька обл., 23223) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:
 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільців (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільців (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцями та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з пр
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • ав людини або до суду;
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!