Меню
18 лютого 2014

Перемога бренду Toyota в акції "Автомобіль року 2014"

Тойота Центр Вінниця з радістю повідомляє, що за результатами акції «Автомобіль року 2014» бренд Toyota здобув перемогу у трьох номінаціях:

Компактний клас - Toyota Corolla

Компактний SUV - Toyota RAV4

Переможець акції «Авторейтинг - 2014» в номинації лідер продажів бізнес-класу - Toyota Camry

 

Про це стало відомо 17 лютого на круглому столі в рамках оголошення та нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2014».

Переможців серед 62 автомобілів, презентованих минулого року, обирали Журналістське та Громадське журі. До складу останнього увійшов кожен, хто надіслав заповнену анкету. Цього року таких виявилося 60 тисяч осіб - майже в три (!) рази більше, ніж у минулому році. Проголосувати можна було на сайті www.autoroku.ua (через ПК, смартфони і планшети), в соцмережах Вконтакте та Facebook, а також на АЗС Shell.

 

Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» повідомляє, що на автомобілі 2013 року в дилерській мережі «Тойота Україна» курс долара зафіксовано в рамках  8,5 грн. за 1 дол. США.

Також раді Вас запросити на безкоштовний тест-драйв моделей Toyota  Auris, Corolla (1.6L 6MT), Camry, RAV4 (2.2L Diesel), Land Cruiser150 – запис за тел. 555-915.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!