Меню
14 лютого 2017

Постановка «THE NIGHT THAT FLOWS» З Мілою Йовович

Міла Йовович у головній ролі в постановці «The Night That Flows» від Toyota.

Лондон, 3 лютого 2017 р.: команда талановитих професіоналів з усієї Європи на чолі з всесвітньо відомою акторкою та моделлю Мілою Йовович представили вражаюче театральне шоу з ефектом присутності.

 

Інтерактивна постановка із семи сцен під назвою «The Night That Flows» («Ніч у русі»), була представлена в просторому центрі Printworks у Лондоні. Сто гостей шоу отримали можливість повністю зануритися в прекрасну нічну атмосферу вигаданої історії, яка розгорталася в п’яти європейських містах — Берліні, Мілані, Парижі, Барселоні та Лондоні.

 

Міла Йовович вела оповідь, зосереджену на пошуку ідеального стилю життя. Джерелом натхнення послужили ефектні форми нового кросовера Toyota C-HR, створеного, щоб втілювати постійний рух навіть у нерухомому стані.

 

Вся увага була зосереджена на учасниках — вони стали головним елементом мультисенсорної постановки, отримавши можливість взаємодіяти з різноманітними персонажами на своєму шляху через нескінченний потік подій.

 

У кожній сцені було реалізовано неочікувані сюжетні повороти і захоплюючі сценарії, натхненням для яких стали основні характеристики нового кросовера — від динаміки руху і стильного дизайну, що нагадує діамант, до вишуканого салону і концертної акустичної системи JBL.

 

Подорож розпочалася в Берліні. Глядачі проїхалися вулицями міста в новому C-HR завдяки інноваційній технології проекції відеоматеріалів, відзнятих під час Міжнародного фестивалю світла в Берліні.

 

З Берліну глядачі плавно перемістилися до Мілану, де змогли відчути себе зірками моди на подіумі в оточенні папарацці. Покинувши подіум у супроводі Фабіо Аттанасіо (Fabio Attanasio), італійського модельєра та засновника блогу The Bespoke Dudes, й італійської моделі Джорджії Пальмас (Giorgia Palmas), глядачі відвідали закулісну підготовку до модного показу. Зіркою унікального показу став новий автомобіль C-HR, з усіх сторін оточений дзеркалами. Повний поворот на 360 градусів дозволив роздивитися його динамічний дизайн та елегантно врівноважені деталі під усіма можливими кутами.

 

Далі на гостей очікувало паризьке казино, де вони приєдналися до натовпу біля рулетки. Французький круп’є Етьєн Прадьє (Etienne Pradier) запросив їх випробувати фортуну. Щойно вони зробили ставки, на сцені з’явився французький гонщик Ґерлен Шишері (Guerlain Chicherit) і продемонстрував динамічні характеристики авто, плавність його руху і контроль реагування під час захоплюючої поїздки по величезній проекції рулетки.

 

Вирушивши до наступного міста, Барселони, глядачі опинилися серед декорацій нічного клубу. Тут іспанський діджей Куартеро (DJ Cuartero) заводив публіку під треки, які лунали зі встановленої в C-HR звукової системи JBL.

 

На завершення глядачі прибули в лондонський бар, де їх зустрів дует міксологів-новаторів — Алекса Кратена (Alex Kratena) і Сімона Капорале (Simone Caporale) — в компанії самої Міли Йовович.

 

Над цим неймовірним проектом працювала команда найталановитіших у світі театральних діячів і проектувальників під керівництвом креативних директорів Джонні Ґранта (Jonny Grant), Геміша Дженкінсона (Hamish Jenkinson) та Джеcіки Різ Міддлтон (Jessica Rees Middleton) у ролі виконавчого продюсера.

 

Міла Йовович поділилася враженнями від проекту: «Я була в захваті, коли мене запросили взяти участь у цьому проекті — мені подобається, що театральне шоу з ефектом присутності дарує кожному абсолютно унікальну подорож, при цьому всі отримані враження неповторні. Я завжди хотіла зробити щось подібне, тому коли представники компанії Toyota запропонували мені цю ідею, я зацікавилася і вирішила долучитися. C-HR представляє абсолютно нову концепцію автомобілів Toyota, в основі якої лежить відчуття стилю та висока якість. Це надзвичайно красиве авто з неймовірно стильним дизайном салону. Бренд завжди намагається щось зробити чи сконструювати у кращий спосіб — і я велика прихильниця такої філософії. Втілення всіх наших ідей стало справжнім креативним випробуванням, проте ми все ж знайшли правильний напрямок... і тепер сподіваємося, що кожен, хто відвідає наш захід, надихнеться на пошуки свого ідеального стилю життя».

 

Ян Верхаґен (Jan Verhaegen), менеджер з брендової і маркетингової комунікації компанії «Toyota Europe», заявив: «C-HR представляє абсолютно нову концепцію бренду Toyota, яка повністю відрізняється від всього, що ми створювали раніше. Відповідно, ми розуміли, що для запуску такого авто необхідне щось інноваційне й унікальне — щось, що відтворить ідею «руху», яку втілює авто. Постановка «The Night That Flows» («Ніч у русі») змогла не тільки вловити динаміку й інноваційний характер C-HR, а й довести, чому саме це авто найкраще підходить для тих, хто прагне невпинно рухатися по життю».

 

ПРИМІТКИ:


Склад команди департаменту: режисура — Джеймс Сіґер (James Seager) і Джо Гафтон (Joe Hufton) з лондонської театральної трупи Les Enfants Terribles, яка займається постановками з ефектом присутності; декорації — лауреат міжнародних премій у сфері дизайну декорацій Такіс (Takis), чиї численні інноваційні роботи використовують у провідних театрах Вест-Енду та всього Сполученого Королівства для відомих міжнародних музичних, оперних і балетних постановок; проекції — Дік Стрейкер (Dick Straker) з компанії Mesmer, який спеціалізується на проектуванні і створенні контенту для незвичних місць і контекстів; окрім того, команда департаменту під керівництвом продюсера Марка Арріґо (Mark Arrigo) провела зйомку й обробку відеоматеріалів проекту, подбавши про те, щоб глядачі, яким не пощастило потрапити на шоу, також змогли насолодитися усіма аспектами подорожі.

 

 

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!