Меню
13 грудня 2013

Про «Тойоту»

15 автомобілів Toyota потрапили до десятки лідерів у рейтингу надійності автомобілів TÜV

 

 • Toyota: найуспішніший бренд у рейтингу TÜV 2014
 • Toyota Prius: перемога піонера серед гібридів у двох категоріях

Toyota визнано найбільш успішним брендом у звітному рейтингу TÜV 2014 — четвертий рік поспіль. В останньому рейтингу, оприлюдненому 06.12.13 ведучою службою з технічних перевірок в Німеччині — TÜV, 15 моделей Toyota потрапили в десятку лідерів, а Prius став лідером відразу в двох категоріях: автомобілі віком від чотирьох до п’яти років та від шести до семи років.

Toyota Prius продемонстрував найнижчий коефіцієнт дефектів в категорії авто віком від чотирьох до п’яти років та у віковій категорії шести-семи років. Такі показники Toyotа Prius ще раз підтвердили високу надійність автомобілів Toyota та гібридної установки Toyota. Автомобілі Toyota демонструють особливо високий показник надійності у віковому сегменті понад 5 років, в якому Toyota займає лідируючі позиції.

Категорія автомобілів віком від двох до трьох років:
№ 3 Toyota iQ, № 9 Toyota Avensis

Категорія автомобілів віком від чотирьох до п’яти років:
№ 1 Toyota Prius, № 8 Toyota Auris

Категорія автомобілів віком від шести до семи років:
№ 1 Toyota Prius, № 6 Toyota Corolla Verso, № 7 Toyota RAV4, № 9 Toyota Yaris

Категорія автомобілів віком від восьми до дев’яти років:
№ 2 Toyota Corolla Verso, № 3 Toyota RAV4, № 5 Toyota Avensis, № 8 Toyota Corolla

Категорія автомобілів віком від десяти до одинадцяти років:
№ 2 Toyota RAV4, № 3 Toyota Corolla, № 4 Toyota Yaris

Toyota вже очолювала рейтинги TÜV в попередні роки. Цьогорічний відмінний результат також свідчить про високу надійність автомобілів Toyota.

Щорічний звітний рейтинг TÜV, який вперше був складений чотири десятиліття тому, став корисним довідником для споживачів, адже надає їм інформацію про надійність в довгостроковій перспективі та загальний рівень якості автомобілів, доступних сьогодні на ринку.

Звітний рейтинг TÜV 2014 рік складено на основі перевірки організацією близько 8 млн. автомобілів у період з липня 2012 р. по червень 2013 р.


Опубліковано Toyota Motor Europe — http://newsroom.toyota.eu/newsrelease.do?&id=3724&mid=1
Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!