Меню
17 березня 2014

Результати Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»

З 20 грудня 2013 року по 20 лютого 2014 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні відбувся Другий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

Цього року у конкурсі дитячого малюнка взяло участь 727 художніх робіт, які намалювали талановиті діти віком до 15 років з усіх куточків України.

ПІІ «Тойота-Україна» щиро дякує всім учасникам конкурсу за активну участь та чудові малюнки!

Другий Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» проводився у двох номінаціях:

Перша номінація — «Кращі малюнки від Клубу Toyota»*, в якій взяли участь 269 художніх робіт, серед яких було обрано 9 переможців у трьох вікових категоріях, які отримають наступні неймовірні призи:
приз за перше місце в кожній віковій категорії — планшет;
приз за друге місце в кожній віковій категорії — електронна книга;
приз за третє місце в кожній віковій категорії — графічний планшет.

Друга номінація — «Кращі малюнки від Друзів Toyota»*, в якій взяли участь 458 художніх робіт, серед яких було обрано 3 переможці у трьох вікових категоріях, які отримають неймовірний подарунок від Toyota — сучасний mp3-плеєр.

Журі Національного конкурсу, до складу якого увійшли співробітники ПІІ «Тойота-Україна» на чолі з генеральним директором ПІІ «Тойота-Україна», були вражені всіма малюнками, які взяли участь у конкурсі.
ПЕРЕМОЖЦІ
Номінація «Кращі малюнки від Клубу Toyota»

Категорія 1 (діти віком до 7 років)

Перше місце — Кузьмін Д. А. — «Універсальні авто від Тойота»
Дилерський центр — Автосаміт, м. Київ

Друге місце — Горященко Ю. С. — «Переліт з зими в літо»
Дилерський центр — Гранд Мотор, м. Хмельницький

Третє місце — Шпак О. М. — «Автомобільний кораблик Тойота»
Дилерський центр — Діамант, м. Львів

Категорія 2 (діти віком від 8 до 11 років)

Перше місце — Кирилюк О. В. — «Тойота — Дракон»
Дилерський центр — Гранд Мотор, м. Хмельницький

Друге місце — Рудницький Ю. В. — «Тойота майбутнього»
Дилерський центр — Олімп Моторс, м. Чернівці

Третє місце — Ткаченко Д. О. — «Супер-активна машина-турболіт»
Дилерський центр — Алмаз Мотор, м. Дніпропетровськ

Категорія 3 (діти віком від 12 до 15 років)

Перше місце — Гидора В. В. — «Моя крилата мрія»
Дилерський центр — Олімп Моторс, м. Чернівці

Друге місце — Карабут А. О. — «Машина-Всесвіт»
Дилерський центр — Автовінд, м. Луганськ

Третє місце — Негуріца В. А. — «Машина НЛО»
Дилерський центр — Дельта Моторс Крим, м. Сімферополь

Номінація «Кращі малюнки від Друзів Toyota»

Категорія 1 (діти віком до 7 років)

Переможець — Кошелюк А. М. — «Легка посмішка»
Дилерський центр — Автоплаза, м. Херсон

Категорія 2 (діти віком від 8 до 11 років)

Переможець — Філіпенко А. В. — «Тойота для дітей»
Дилерський центр — Преміум Моторс, Вінниця

Категорія 3 (діти віком від 12 до 15 років)

Переможець — Андрієв А. Ю. — «Автомобіль для справжніх козаків»
Дилерський центр — Стар Кар, Житомир

З приводу нагородження та для отримання більш детальної інформації просимо переможців Конкурсу зв’язатись із офіційним дилерським центром, в який вони подавали конкурсні роботи.
Всесвітній конкурс

Художні роботи переможців Другого Національного конкурсу в номінації «Кращі малюнки від Клубу Toyota» стануть учасниками Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2014». З цією метою 9 конкурсних робіт буде відправлено до штаб-квартири «Тойота Мотор Корпорейшн» у Японії.

Автори конкурсних робіт, що за рішенням «Тойота Мотор Корпорейшн» здобудуть перемогу на Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2014» в якості нагороди отримують можливість здійснити подорож до Японії з відвіданням офіційної церемонії нагородження переможців, що відбудеться в Японії у серпні 2014 року.

Імена переможців Всесвітнього конкурсу будуть оприлюднені на нашому сайті у серпні 2014 року.

ПІІ «Тойота-Україна» вітає переможців Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії». Ми сподіваємось, що ваші автомобілі будуть їздити вулицями у майбутньому!

* Детальніше про номінації Другого Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» читайте на окремій сторінці.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!