Меню
28 грудня 2020

РОЗПОЧАВСЯ ДЕВ’ЯТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «АВТОМОБІЛЬ ТВОЄЇ МРІЇ – 2021»

Запрошуємо дітей віком до 15 років взяти участь у конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021» від компанії «Тойота-Україна». Приймаємо роботи з 21 грудня 2020 року до 5 лютого 2021-го.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру Toyota в Україні.  Робота учасника має бути кольоровою, виконаною особисто дитиною від руки на аркуші формату А3 або А4. Дозволено використовувати будь-який тип паперу й засобу для малювання: фарби, кольорові маркери, фломастери, пастельні олівці тощо.

До конкурсу не будуть допущені чорно-білі малюнки, а також роботи, що містять елементи цифрових технологій, аплікації або не відповідають основним вимогам.

Заявку для участі можна отримати й заповнити в будь-якому дилерському центрі Toyota в Україні чи завантажити її з офіційного сайту конкурсу за посиланням і заповнити самостійно. Для подання роботи потрібно завітати до ДЦ Toyota.

Також цього року стати частиною творчої спільноти Toyota зможуть ще більше учасників. Відтепер роботу можна надіслати у найближчий ДЦ Toyota поштою або Новою поштою. У такому разі заявку слід завантажити заздалегідь на сайті.

 

Приймаються лише заявки з підписом батьків або опікунів, заповнені на комп’ютері.

 

Конкурс проводиться серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях:
 
 • 1-ша категорія — діти до 7 років;
 • 2-га категорія — діти від 8 до 11 років;
 • 3-тя категорія — діти від 12 до 15 років включно.
Цьогоріч переможців конкурсу визначатиме професійне журі, до складу якого увійшли відомі українські митці:
 
 • Роман Мінін – український художник-монументаліст, графік, стрит-артист, фотограф, автор об’єктів та інсталяцій. Його роботи демонстрували на багатьох виставках в Україні та за кордоном. Цього року Роман став амбасадором конкурсу.
 • Марина Карпій – відома українська фотографиня, блогерка. Марина працює у жанрах portrait та wedding, а також співпрацює з багатьма українськими та світовими брендами.
 • Сергій Майдуков – видатний український ілюстратор, художник. Його ілюстрації прикрашають обкладинки та сторінки всесвітньо відомих видань, серед яких The Washington Post, The Guardian Weekly, The New Yorker. The Diplomat, The Architectural Review, The Boston Globe.

У кожній віковій категорії оберуть трьох переможців, які отримають цінні подарунки:  1-ше місце – графічний планшет;  2-ге місце – аудіоколонка з набором олівців; 3-тє місце – рюкзак з LED-екраном.

Результати конкурсу опублікують на офіційному сайті www.dreamcar.toyota.ua до 05 березня 2021 року.

Роботи учасників, що, за підсумками змагання, посіли перші три місця в кожній віковій категорії, братимуть участь у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021», що відбудеться 2021 року в Японії. Організатор конкурсу – компанія Toyota Motor Corporation.

Організатор Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021» – офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна».

Детальні умови та офіційні правила конкурсу – на сайті dreamcar.toyota.ua.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!