Меню
4 червня 2013

Сезон вигідних інвестицій з Toyota Camry

В офіційному дилерському центрі Toyota у м. Вінниця можна придбати седан бізнес-класу Toyota Camry за ціною від 277 406 грн.* Автомобіль представлено в Україні з 2,5-літровим бензиновим двигуном та 3,5-літровим шестициліндровим V-подібним бензиновим двигуном у п’яти варіантах комплектації на вибір.

Базова комплектація Toyota Camry вже включає в себе легкосплавні диски, передні та задні сенсори паркування, підігрів передніх сидінь, автоматичний двозонний клімат-контроль, багатофункціональний дисплей на панелі приладів з русифікованим меню, сенсор освітлення, сенсор дощу, комплекс засобів активної безпеки (ABS, EBD, BA, VSC, TRC) та 6 подушок безпеки.

Toyota Camry сьомого покоління представлена на українському ринку з листопада 2011 року. Більш агресивний дизайн разом з уже звичним для цього автомобілю високим рівнем комфорту, потужні оновлені двигуни та неперевершена якість матеріалів — усе це безумовні переваги Toyota Camry, завдяки яким автомобіль користується постійною популярністю серед автовласників України та всього світу.

«Флагман серед седанів бізнес-класу» автомобіль Toyota Camry випускається з 1982 року, і з цього часу було реалізовано понад 14 000 000 одиниць по всьому світу.

У лютому 2012 року автомобіль Toyota Camry було визнано «автомобілем 2012 року» за результатами Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні — 2012».

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, в Тойота Центр Вінниця, за адресою вул. Хмельницьке шосе, 21.

*Ціна дійсна станом на 30.05.2013 та може бути змінена на дату купівлі автомобіля.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!