Меню
9 жовтня 2017

Шостий фестиваль Вуличної їжі

Вже вшосте за цей рік Toyota вітала своїх фанів на одній з найцікавіших гастрономічних подій країни – Фестивалі вуличної їжі. 23-24 вересня на стенді бренда відбулося справжнє арт-свято.

Toyota RAV4 Hybrid на шостому Фестивалі вуличної їжі

Головними зірками шоу стали два інноваційні та прогресивні гібридні автомобілі Toyota RAV4 Hybrid. Черга шанувальників бренда вишикувалася, аби записатися на тест-драйв в одному з офіційних дилерських центрів Toyota в Україні. Ну а ті, кому хотілося відчути неповторне задоволення від керування першим в Україні повноприводним гібридним автомобілем Toyota, отримали цю можливість завдяки окулярам віртуальної реальності. Після такого вражаючого досвіду охочих пройти реальний тест-драйв стало ще більше.

Як учасник фуд-фесту бренд не забув і про гастрономічні інновації. Концепція гібридних технологій може бути застосована практично у будь-якій сфері життя – перевірено Toyota. А результат неодмінно буде трендовим та екологічним. Тож відвідувачі стенду із цікавістю смакували креативним частуванням від бренда – попкорном, обробленим рідким азотом. Але на цьому сюрпризи не закінчувалися. Традиційно Toyota розробляє нетривіальну фотозону для своїх відвідувачів. Цього разу вона була оформлена у вигляді кошика з повітряною кулею та розміщувалася не на землі, як минулого разу, а вертикально. Так бренд поєднує розваги з демонстрацією власної екологічної концепції.

Toyota RAV4 Hybrid – справжній автомобіль-трендсеттер. Особливий у всьому, він оснащений двома електродвигунами – по мотору на кожну вісь – із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к. с. (145 кВт). Виняткова відмінність гібрида полягає у використанні більше одного джерела енергії – двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї.

Варто зауважити, що заряд батареї при цьому завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Завдяки цьому автомобіль дозволяє суттєво заощаджувати, адже він максимально ефективно та розумно використовує кожну краплю пального. У поєднанні з вражаючими характеристиками безпеки та рівнем екологічності, принципово високим для цієї модифікації, Toyota RAV4 Hybrid перетворюється на автомобіль майбутнього, який ви можете дозволити собі вже сьогодні.

Ще одна експозиція демонструвала гібридний кросовер Toyota RAV4 Hybrid і включала фотозону, оформлену у вигляді рухомої проекції на стіну. Всі охочі могли зробити знімки на технологічному бекграунді й навіть отримати рухомі фотографії! Це підкреслювало інноваційність гібридної системи Toyota, в якій усі елементи працюють автоматично та надзвичайно швидко — від заряджання високовольтної батареї перетворенням енергії руху на електроенергію і до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором.

За традицією, всі охочі змогли записатися на тест-драйв Toyota та на власному досвіді відчути переваги від кермування сучасними високотехнологічними автомобілями.

 

за додатковою інформацією щодо Toyota включно із цінами, звертайтеся, будь ласка, за телефонами: 0432 555 915 або 067 431 8040

Спеціально для Вас ми підготували брошуру гібридні технології

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!