Меню
14 серпня 2013

Системи Toyota Touch & Go та Toyota Touch & Go Plus з навігацією доступні для замовлення

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» доступні для замовлення мультифункціональні системи Toyota Touch & Go та Toyota Touch & Go Plus з функцією навігації. Мультифункціональна система Toyota Touch & Go інтегрується з існуючими функціями аудіосистеми Toyota Touch та відображає навігаційну карту Європи, Росії та України.

Мультифункціональна система Toyota Touch & Go має безліч переваг для мандрівника: Легкий у використанні сенсорний екран навігації Швидка прокрутка карти і меню, а також масштабування карти Інструкція навігації на 14 мовах База Точок Інтересу та улюблених місць відвідувань.

У мультифункціональну систему Toyota Touch & Go Plus з функцією навігації включені всі опції системи Toyota Touch & Go, але ще з більш обширним рівнем функціональності, комунікації та навігації.

Додатковими функціями мультифункціональної системи Toyota Touch & Go Plus є: Функція розпізнавання голосу Перегляд населеного пункту у 3D Додаткові функції прокладання маршруту Безкоштовне оновлення карт двічі на рік протягом перших трьох років користування.

* Вищенаведена інформація стосується автомобілів 2012 року виробництва і пізніше.

Відчуйте усі переваги керування автомобілем Toyota разом із оригінальними мультифункціональними системами із функцією навігації Toyota Touch & Go та Toyota Touch & Go Plus.

Завітайте до офіційної дилерського центру Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс" з 1 серпня 2013 року по 30 листопада 2013 року та отримайте можливість на практиці протестувати мультифункціональну систему Toyota Touch & Go Plus з функцією навігації під час тест-драйву нового Toyota RAV4 та Toyota Venza!

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!