Меню
26 лютого 2014

Спеціальна цінова пропозиція на оригінальні аксесуари Toyota

З 1 грудня 2013 року до 31 березня 2014 року ПІІ «Тойота-Україна» оголошує період дії спеціальної цінової пропозиції на всі оригінальні легкосплавні диски, гумові килимки для салону автомобіля, текстильні килимки для салону автомобіля та гумові килимки для багажника.

Широкий вибір оригінальних легкосплавних дисків на кожну модель з родини Toyota, що представлена в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні, надасть вам змогу створити дизайн свого автомобіля відповідно до власних побажань. Окрім цього, оригінальні легкосплавні диски від Toyota нададуть можливість підкреслити індивідуальний стиль вашого автомобіля.

Для того, щоб підтримувати інтер’єр салону вашого автомобіля в охайному стані та захистити покриття салону від можливих щоденних забруднень Toyota пропонує вигідні умови придбання оригінальних текстильних та гумових килимків для салону автомобіля, а також гумових килимків для багажника.

Високоякісні текстильні килимки, розроблені спеціально для кожної з моделей, що офіційно представлені в Україні, забезпечать захист салону автомобіля від різноманітного бруду. Оригінальні гумові килимки забезпечать надійний захист від вологи, бруду та піску, що особливо актуально у зимовий та весняний сезони року.

Водійський килимок є важливим фактором впливу на керованість автомобіля, саме тому дуже важливо приділяти цьому питанню максимальну увагу. Текстильний та гумовий водійські килимки мають фіксатор для закріплення на одному місці та в одному положенні, що запобігають ковзанню килимка під час керування автомобілем та, таким чином, є додатковим засобом безпеки для водія та його пасажирів.

Гумові килимки для багажника автомобіля мають рельєфну поверхню та високі краї, завдяки яким вони добре захищають підлогу багажника від пилу, бруду та розлитої рідини.

Більш детальну інформацію про запропоновані конкретним дилером ціни на аксесуари та їхню наявність на обрану модель автомобіля ви зможете дізнатись в Тойота Сервіс Вінниця за тел. (0432) 555-920

Підбірку зазначених аксесуарів ви також можете знайти у помодельних каталогах аксесуарів.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!