Меню
14 лютого 2014

СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНОВІ ПРОПОЗИЦІЇ

Тільки з 2 по 28 лютого2014 р. в дилерському центрі Тойота « Преміум Моторс» продовжено спеціальні цінові пропозиції майже на весь модельний ряд.

Залишилося зовсім небагато часу - використовуйте його з розумом і станьте власником омріяного автомобіля з максимально вигідною економією:

 • Land Cruiser 200 можна придбати із вигодою 2%
 • Toyota Land Cruiser 150 доступніший до 5%
 • Придбати  Toyota Highlander можна максимально вигідно – зі знижкою 8%
 • Купуючи Toyota Corolla 1.6L або Toyota Venza Ви на додаток отримуєте комплект зимової гуми.

 

Додаткову інформацію про наявність на складі автомобілів за спеціальними цінами можна отримати за телефоном : (0432 ) 555-915. Поспішайте , адже кількість автомобілів обмежена! Спеціальні  пропозиції діють на певні автомобілі Toyota 2013 року виробництва , список яких може періодично оновлюватися. 

 

Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс»  з радістю повідомляє, що з нагоди ДЕСЯТИРІЧЧЯ ТОЙОТА в УКРАЇНІ на автомобілі Toyota Corolla 2014 року виробництва діють СПЕЦІАЛЬНІ РОЗДРІБНІ ЦІНИ: таким чином Toyota Corolla 1,33л, комплектації  Business станом на 14.02.2014р. вартує 183 283,00грн.* – скориставшись СПЕЦІАЛЬНОЮ ЦІНОВОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ Ви можете стати власником нового авто лише за 172 272,00 грн.*, зекономивши при цьому 11 011,00 грн.  

А умови кредитування від банків-партнерів з відсотковою ставкою від 0% допоможуть Вам в найкоротший термін  їздити за кермом  новенької  Toyota Corolla. Дана цінова пропозиція діє до 31 березня 2014р.

*Ціна вказана станом на 14.02.2014р. і може бути змінена на дату покупки автомобіля , залежно від обраного кольору , комплектації і технічних характеристик авто , обмінного міжбанківського курсу долара США . Не є публічною офертою. Ціна вказана з ПДВ.

Деталі дізнайтесь у консультантів Тойота Центр Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 21, тел.. (0432) 555-915.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!