Меню
2 грудня 2014

Спеціальні новорічні пропозиції!

Який подарунок Ви б обрали на Новий рік? – Вірно, новий автомобіль Toyota!

Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» пропонує Вам до 31.12.2014р. скористатись спеціальною пропозицією на придбання нового авто за спеціальними цінами:

Toyota RAV4 - представник класу компактних кросоверів, які мають спортивну динаміку на рівній трасі. Повний привід, незалежна підвіска і несуча конструкція кузова надали кросоверу абсолютно нові властивості, чудові ходові характеристики і зручність в управлінні. Відвідавши автосалон Toyota у м. Вінниця, Ви зможете придбати Toyota RAV4 із бензиновим двигуном та повним приводом із вигодою  3%.

Новий Toyota Highlander третього покоління отримав абсолютно новий дизайн екстер’єру, який поєднує в собі стильний, вишуканий і сучасний дизайн міського кросовера преміум-класу з силою та міццю, притаманних позашляховикам. Придбавши дану модель з двигуном 2,7л, Ви отримаєте вигоду до 3%, а придбавши Toyota Highlander  3,5 л, Ви зекономите  до 5%.

Toyota Venza представлено в Україні з 2,7-літровим бензиновим двигуном  у трьох варіантах комплектації на вибір. Автомобіль з високим рівнем комфорту. Тільки до кінця грудня 2014р. Ви можете придбати Toyota Venza зі знижкою 5%.

Склад автомобілів обмежений. Поспішайте!

Подробиці щодо придбання автомобілів Toyota за спеціальними пропозиціями Ви можете дізнатись в Тойота Центр Вінниця «Преміум Моторс» за адресою вул. Хмельницьке шосе, 21, або за тел. (0432)555-915

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!