Меню
19 березня 2013

Toyota Auris та Toyota RAV4 отримали максимальні оцінки у випробуваннях безпеки Euro NCAP за методикою 2013 року

У краш-тестах Європейського інституту оцінювання нових автомобілів (Euro NCAP) нові Toyota Auris та Toyota RAV4 отримали по максимальні п’ять зірок за безпеку. Випробування були проведені за новою методикою 2013 року. Auris став першим автомобілем у малому середньому класі (класі C), а RAV4 став першим кросовером, що отримали такі високі бали за методикою 2013 року, яка стала значно жорсткішою у порівнянні з попередніми роками.

Новий Toyota Auris

Серійне виробництво Toyota Auris нового покоління розпочалося наприкінці 2012 року. Ця модель відповідає суворим нормативам активної і пасивної безпеки, що висуваються при конструюванні та виробництві автомобілів Toyota. На додачу до засобів активної безпеки, таких як антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD), підсилювач аварійного гальмування (BA) та система курсової стійкості автомобіля (VSC), новий «Ауріс» вкомплектовано подушками безпеки для водія та пасажира, бічними подушками безпеки, бічними щитовими подушками, що розкриваються на всю довжину салону, та подушкою безпеки для захисту колін водія (у комплектації Lounge). У силовій конструкції автомобіля передбачено зони запрограмованої деформації, що дозволяють ефективно гасити енергію удара у випадку ДТП. Нова конструкція бампера та змінений кут нахилу капота дозволили подбати про безпеку пішоходів.

Новий Toyota RAV4

Своїм високим оцінкам у випробуваннях Euro NCAP новий Toyota RAV4 завдячує ретельно продуманій конструкції, що дозволяє вберегти від ушкоджень водія, пасажирів та пішоходів. Завдяки вдосконаленій силовій структурі кузова новий RAV4 випереджає за рівнем активної і пасивної безпеки своїх попередників. На автомобілі встановлено передні сидіння нової конструкції, що забезпечують захист від хлистової травми у разі наїзду ззаду. Вже у базовій комплектації передбачено 7 подушок безпеки, включаючи подушку безпеки для захисту колін водія та двокамерні бічні подушки безпеки для водія та переднього пасажира. RAV4 вкоплектовано такими активними засобами безпеки, як антиблокувальна гальмівна система (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних сил (EBD), протибуксувальною системою (TRC), система курсової стійкості автомобіля (VSC), що поєднана з електричним підсилювачем кермового управління. Крім того, новий RAV4 може бути вкоплектовано системою контролю «сліпих» зон (BSM), системою допомоги при спусканні з гори (DAC), системою допомоги при рушанні під гору (HAC), які зроблять подорожі більш безпечними.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!