Меню
13 листопада 2017

Toyota Hybrid на Фестивалі вуличної їжі

4-5 листопада, в перший вікенд останнього місяця осені, на київському арт-заводі «Платформа» весело і смачно закрили сезон фестивалів вуличної їжі ‒ 2017.

Похмурі осінні дні перетворилися на яскраве свято, наповнене енергією і музикою, приголомшливими ароматами та гарним настроєм.

Знайомство з місцевими крафтовими виробниками продуктів на Local Food Market, майстер-класи та дегустації, шопінг в Urban Market, інклюзивний простір для дітей Be Together і, звичайно, частування від понад ста учасників фуд-корту зробили ці дні сповненими позитивом і теплом людських сердець.

Вікенд-закриття поєднав усі найкращі заходи, котрі відбувалися на фестивалях протягом року. Звичайно, бренд Toyota не лишився осторонь і представив спеціальну експозицію з двох гібридних автомобілів.

Вперше на фестивалі стенд Toyota продемонстрував емоційний та елегантний кросовер для міста C-HR Hybrid, який вже зовсім скоро з’явиться на українських дорогах. Доповнив експозицію RAV4 Hybrid, котрий встиг полюбитися прогресивним автомобілістам. А додатковий комплект оригінальних аксесуарів Toyota наочно продемонстрував, що «зарядитися» на зимову відпустку дуже просто, варто лиш закріпити на рейлінгах лижі чи сноуборд.

Вирушити у віртуальну мандрівку до засніжених гірських вершин відвідувачі змогли, зробивши фото у спеціальній інтерактивній зоні. Як учасник фуд-фесту бренд не забув і про гастрономічні цікавини. Гості змогли скуштувати «гібридне» маршмелоу, яке на очах у захопленої публіки нагрівалося і набувало срібного кольору.

Особливою популярністю користувався віртуальний тест-драйв гібридного RAV4. Завдяки спеціальним окулярам відвідувачі змогли прямо на місці оцінити всі переваги кермування Toyota RAV4 Hybrid. А щоб пересвідчитися у них і на практиці, відразу можна було записатися на реальний тест-драйв автомобіля в одному з дилерських центрів Toyota.

Toyota RAV4 Hybrid

Це перший повноприводний гібридний автомобіль бренда в Україні, оснащеним двома електродвигунами — по мотору на кожну вісь — із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к.с. (145 кВт).

Toyota C-HR Hybrid

— ще один гібридний автомобіль бренда в Україні. Ця передньоприводна модель має систему Hybrid потужністю 122 к.с. (90 кВт) і 1,8-літровий* бензиновий двигун, який працює за циклом Аткінсона.

Особлива відмінність гібридів полягає у використанні більше одного джерела енергії — двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї. При цьому заряд батареї завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Це дозволяє максимально ефективно та розумно використовувати кожну краплю пального.

За додатковою інформацією щодо Toyota включно із цінами, звертайтеся, будь ласка, за телефонами: 0432 555 915 та 0674318040

Спеціально для Вас ми підготували брошуру гібридні технології

*Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota. 
Цей інформаційний матеріал не є рекламою послуг, пов'язаних із фестивальною діяльністю. 
За інформацією про фестиваль звертайтеся на веб-сайт організатора http://ulichnayaeda.com.ua/

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування