Меню
7 жовтня 2019

Toyota Land Cruiser. Вже продано понад 10 млн одиниць у світі

Компанія Toyota Motor Corporation (Toyota) оголосила, що сукупні глобальні продажі позашляховиків серії* Land Cruiser** перевищили 10 млн одиниць.

 

Компанія Toyota Motor Corporation (Toyota) оголосила, що сукупні глобальні продажі позашляховиків серії1 Land Cruiser2 перевищили 10 млн одиниць. За даними Toyota, об’єм продажів станом на 31 серпня 2019 року становив 10 млн одиниць.

Таким чином, Toyota Land Cruiser — один з найбільш продаваних автомобілів компанії***, історія якого розпочалася 1 серпня 1951 року. Саме тобі був випущений позашляховик Toyota Jeep BJ.

Масовий експорт автомобілів Land Cruiser почався з 20-ї серії. Вона була представлена в листопаді 1955-го, через чотири роки після запуску автомобіля першого покоління. Відтоді Toyota продовжує розробляти моделі, які відповідають потребам клієнтів, приділяючи особливу увагу надійності, витривалості та керованості на непрохідних дорогах. Дані якості слугували основою успіху Land Cruiser. Тому ці позашляховики залишаються улюбленим вибором клієнтів у всьому світі.

Toyota Jeep BJ
Toyota Jeep BJ

На початку виробництва Toyota експортувала менш ніж 100 позашляховиків на рік. Зате вже у 1965 році, через 10 років після повномасштабного випуску, ця цифра перевищила 10 000 одиниць на рік. Сьогодні Land Cruiser продається приблизно в 170 країнах і регіонах у всьому світі, а щорічні глобальні продажі, за повідомленням виробника, становлять близько 400 000 одиниць.

Land Cruiser сприяв підвищенню довіри клієнтів до бренда Toyota і став опорою, на якій компанія і побудувала свій експорт. Завдяки надзвичайній надійності та довговічності позашляховики Land Cruiser 40-ї серії у деяких регіонах використовуються і сьогодні, через 50 років після початку виробництва.

Історія Land Cruiser символізує основні принципи Toyota — якість, довговічність і надійність. Позашляховик є вірним компаньйоном для виконання важкої роботи та у повсякденному житті. Автомобіль гарантує безпечну поїздку у будь-якому куточку світу.

В Африці Land Cruiser використовується для надання гуманітарної допомоги. Наприклад, у Бурунді на ньому перевозять у лікарню дітей, інфікованих малярією, а в таборах для біженців в Уганді — транспортують пацієнтів у клініки.

В Австралії Land Cruiser використовують у цинкових і мідних копальнях на глибині близько 1 600 метрів. З його допомогою також випасають худобу на величезних ранчо площею 8 000 квадратних кілометрів.

У Коста-Риці, в Центральній Америці, є регіони, де Toyota Land Cruiser використовують для збирання врожаю моркви на висоті 3 500 метрів. На крутих схилах, де навіть людині важко втриматися на ногах. Причина — лише Toyota Land Cruiser може дістатися цієї місцевості.

Дійсно, у світі є багато регіонів, де важко представити повсякденне життя без Toyota Land Cruiser.

Toyota Land Cruiser активно використовується у всьому світі.

10 млн позашляховиків Toyota Land Cruiser, проданих за останні 68 років, використовувалися на різних типах доріг. Це сприяло вдосконаленню автомобілів Toyota.

Надалі, щоб відповідати та навіть перевершувати очікування клієнтів, розробка Toyota Land Cruiser відбуватиметься з урахуванням того, що позашляховики використовуватимуться в кожному куточку світу. Тому Toyota має намір встановити жорсткіші стандарти та продовжити розробки з метою створення по-справжньому унікального автомобіля.

 

Land Cruiser 40-ї серії
Land Cruiser 40-ї серії використовують і сьогодні, через більш ніж 50 років після початку випуску (на фото: риболовецьке селище в ОАЕ)
Надання гуманітарної допомоги у Бурунді
Надання гуманітарної допомоги у Бурунді Фото: Міжнародна медична організація «Лікарі без кордонів» (Médecins Sans Frontières) © Мартіна Бацігалупо (Martina Bacigalupo)
Транспортування в австралійських шахтах

Транспортування в австралійських шахтах 

Фото: GEOSCOPE © Такеші Намба (Takeshi Namba)

Збирання врожаю моркви у Коста-Риці

Збирання врожаю моркви у Коста-Риці

 

* Огляд серій Land Cruiser; моделі, котрі наразі випускаються, помічені зірочкою*.  Бренд Toyota:  Великовантажні моделі: Toyota Jeep BJ, серії Land Cruiser 20 Series, 40 Series та 70 Series*  Універсали:  Серії Land Cruiser 55 Series, 60 Series, 80 Series, 100 Series, 200 Series*  Легковантажні моделі: Серії Land Cruiser 70 Series Wagon, 70 Series Prado, 90 Series Prado, 120 Series Prado та 150 Series Prado*  Бренд Lexus:  LX 450, LX 470 та LX 570*; GX470 та GX 460*  

** Назву позашляховика змінено на «Land Cruiser» у 1954 році.  

*** Довідка: модель Crown випущена в 1955 році; Corolla — в 1966 році.

Цей матеріал підготовлено за даними сайту: https://global.toyota. За додатковою інформацією щодо Land Cruiser, включно з цінами на доступний модельний ряд, звертайтеся, будь ласка, до Тойота Центр Вінниця.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!