Меню
8 липня 2017

Toyota підтримала Atlas Weekend 2017

Прогресивні технології на Atlas Weekend 2017

Toyota підтримала один із наймасштабніших музичних фестивалів України

Третій рік поспіль фестиваль музики Atlas Weekend об`єднує на гігантському танцмайданчику найкрутіших музикантів і діджеїв України і всього світу. Та цьогорічний захід, що пройшов з 28 червня по 2 липня на території київського ВДНГ, відзначився небувалим розмахом – протягом 5 днів на 8 сценах виступили понад 200 артистів! Окрім музикантів для 350 000 гостей фестивалю працювали десятки розважальних локацій. Про крутий інтерактив та високотехнологічну сцену подбав автомобільний партнер фестивалю бренд Toyota.

Atlas Weekend 2017 став грандіозним музичним святом для сотень тисяч меломанів з усієї України та зарубіжжя. Хедлайнерами події виступили зірки топових міжнародних хітпарадів – The Prodigy, Kasabian, Röyksopp, John Newman, BrainStorm, Tesla Boy та чимало інших. Запальний ритм задавали й популярні українські виконавці – Монатік, The Hardkiss, Green Grey, «Воплі Відоплясова», «СКАЙ», «Бумбокс» та інші. Імениті діджеї майстерно міксували десятки стилів у драйвові треки.

Особливу атмосферу 100-годинного танцювального марафону підтримував офіційний партнер фестивалю – бренд Toyota з інтерактивною зоною Toyota Hybrid Space у вигляді гігантського лабіринту, який розважав гостей вдень та перетворювався на вражаючу технологічну DJ-сцену надвечір. Головною зіркою зони Toyota став гібридний кросовер RAV4. Адже концепція даної моделі цілком відповідає прагненню прогресивних українців користуватися найновітнішими технологіями та вести активний спосіб життя.

Ключами, що відкривали виходи з триповерхового «гібридного» лабіринту були правильні відповіді на запитання тесту про гібридні технології Toyota. Аби особисто переконатися в перевагах Toyota RAV4 Hybrid, усі охочі проходили віртуальний тест-драйв на виході з лабіринту та записувалися на тест-драйви у дилерських центрах Toyota в Україні.

Протягом 5 днів фестивалю на Night DJ Stage від Toyota Hybrid виступили 25 популярних діджеїв та електронних команд. Вибухові ритми їхніх треків супроводжувалися масштабним світловим шоу та захоплюючими технологічними спецефектами.

Саме таким, нестандартним та драйвовим, було знайомство десятків тисяч найпрогресивніших українців з флагманом гібридних технологій Toyota.

За додатковою інформацією щодо кросоверів Toyota RAV4 Hybrid, включно із цінами, звертайтеся, будь ласка, за телефонами : (0432) 555-915 та 067 431 8040 або за адреою:с.Зарванці, Вінницький р-н, Вінницька обл., вул. Молодіжна, 31

ПІІ «Тойота-Україна» не є організатором фестивалю музики Atlas Weekend. Зазначений фестиваль не є заходом рекламного характеру, а цей матеріал носить виключно загальноінформаційний характер та не є рекламою послуг, пов'язаних з концертною, гастрольною, гастрольно-концертною або фестивальною діяльністю.

 

 
Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!