Меню
24 січня 2019

Toyota Proace зустрічайте у Вінниці! Тест-драйв дні з 28 січня по 3 лютого.

З 28 січня по 3 лютого в Toyota Центр Вінниця "Преміум Моторс" проводитимуться тест-драйви комерційної лінійки, представленої пасажирським фургоном Proace Verso.

 

Ви матимете змогу протестувати автомобіль індивідуально за кермом безпосередьо у офіційному дилерському центрі Тойота Центр Вінниця за адресою 1 км Хмельницького шосе.

 

 
Toyota Proace Verso

 

Багатофункціональний автомобіль. Модель якнайкраще пасуватиме як для ділових, так і для сімейних подорожей. 
Proace Verso Verso доступний у трьох комплектаціях (Combi*, Shuttle*, Premium*) і двох довжинах кузова (4 959 мм та 5 309 мм в залежності від комплектації). Відповідно до модифікації, у салоні автомобіля можуть комфортно розміститися від 7 до 9 осіб.

Proace Verso оснащено 2**-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с. (110 кВт) із 6-ступеневою механічною чи автоматичною коробкою передач в залежності від комплектації.

Toyota Proace

Вантажний автомобіль для широкого спектра комерційних перевезень. В Україні модель представлена у версії Business* із двома варіантами довжини кузова (4 959 мм і 5 309 мм) та сидіннями у кабіні для трьох осіб. Окрім того, Proace Van має багатофункціональну кабіну Smart Cargo із захисною суцільнометалевою перегородкою зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних предметів та можливістю трансформації передніх пасажирських сидінь для ще більшої місткості.


Залежно від довжини кузова, Proace Van оснащується дизельними двигунами: об’ємом 1,6 літра** потужністю 90 к.с. (66 кВт) та 5-ступеневою механічною трансмісією або ж 2-літровим** потужністю 150 к.с. (110 кВт) та 6-ступеневею механічною трансмісією.

Щоб дізнатися більше про Toyota Proace або записатися на тест–драйв, звертайтеся до офіційних дилерів Toyota у своєму місті вже сьогодні.  
Також ви можете записатись на тест-драйв Toyota Proace Verso та Toyota Proace онлайн по посиланню: https://toyota.vn.ua/zapis-na-test-drayv


*Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.  
**Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!