Меню
4 листопада 2019

Українські спортсмени стали обличчям кампанії Toyota Corolla

Українські спортсмени стали обличчям кампанії Toyota Corolla

Раді повідомити, що ми запускаємо рекламну кампанію за участю Toyota Corolla та чотирьох провідних спортсменів України. Головний слоган нашої кампанії – «Витривалість робить тебе легендою». На прикладі успіху зірок українського спорту ми розкажемо, як сила характеру та кропітка праця приводять до перемоги та успіху.
Першим спортсменом, з яким Toyota Corolla розпочала співпрацю, став Олег Верняєв – олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики. Олег та його тренер Геннадій Сартинський знають усе про те, як важлива сила волі на шляху до перемоги.

За словами Олега, на загартування олімпійського характеру необхідно близько 12-15 років. Саме такий час знадобився самому спортсменові, аби стати чемпіоном. Олег Верняєв наголошує на важливій ролі батьків у процесі виховання спортивного духу. «Якщо дитина пасує перед труднощами на тренуваннях, не варто поступатися і припиняти заняття. Головне – підтримувати в дитині бажання перемогти всі труднощі, аби здобути перемогу, шляхом правильної мотивації. І метод батога та пряника відмінно працює», – зазначає Олег.

На запитання про найскладніші моменти, коли випробовувалася його витривалість, Олег відповідає, що цей період переживає саме зараз. Торік спортсмен переніс дві операції. Зазвичай відновлюваний період після таких серйозних хірургічних втручань триває близько року. Проте Олег продовжив тренуватися раніше і вже через 9 місяців після операцій виступав на чемпіонаті світу.

На думку Олега, улюбленець мільйонів – автомобіль Toyota Corolla – також має олімпійський характер. Адже його характерна риса – здатність бути лідером та долати труднощі. Дана модель є світовим бестселером Toyota та лідером продажів бренду

«Сподіваюся, що дана рекламна кампанія заохотить українців займатися спортом, бути ще більш наполегливими у прагненні до мети та виховувати в собі активну життєву позицію і витривалість під час іспитів, котрі час від часу дає нам доля. Адже саме витривалість перед труднощами є чи не найголовнішим чинником успіху як відомих особистостей, так і цілих компаній», – ділиться Геннадій Сартинський, головний тренер збірної України зі спортивної гімнастики.

Яким був шлях до успіху Олега Верняєва та чим для нього самого є співпраця з Toyota Corolla, читайте в ексклюзивному інтерв’ю на сайті.

За додатковою інформацією щодо Toyota Corolla, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс".

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!