Меню
14 березня 2013

Увага, введено нові спец мита на автомобілі!

Як повідомляє Auto-consulting, сьогодні в газеті "Урядовій Кур''єр" опубліковано рішення Міжвідомчої Комісії з міжнародної Торгівлі, яким строком на 3 роки вводяться додаткові спеціальні мита на ряд автомобілів незалежно від країни походження. Ці захисні дії Комісія ввела за результатами спеціального розслідування, яке було ініційовано ще 30.06.2011р. "ЗАЗом", "Єврокаром" і автоскладальним заводом №2 "Автомобільної компанії Богдан Моторс". Саме рішення датоване ще 28.04.2012 г, але опубліковане лише 14.03.2013 років. У ВААЇД стурбовані ситуацією з можливим введенням спецмит на іномарки.

Згідно повідомлення в газеті "Урядовій Кур''єр", Комісія прийшла до висновку, що за період розслідування (2008-2010 гг) імпорт автомобілів до України збільшився, а саме збільшення відбувалося в таких умовах і об'ємах, що загрожувало нанесенням збитку національному виробникові. Керуючись національними інтересами, Комісія прийняла рішення застосувати спеціальні захисні заходи відносно імпорту Товару, який має опис: автомобілі легкові категорії М1 з двигуном внутрішнього згорання з іскровим запаленням і робочим об'ємом циліндрів від 1000 см3 до 2200 см3. Спеціальні заходи застосовані строком на 3 роки і лише до нових автомобілів в таких розмірах:

· на автомобілі з двигунами від 1000 см3 до 1500 см3 (8703 22 10 00) - 6,46%; на автомобілі;
· з двигунами від 1500 см3 до 2200 см3 (8703 23 19 10) - 12,95%;

Рішення набирає чинності через 30 днів після публікації, - повідомляє Auto-consulting.

Під дію спеціальних захисних заходів підпадають всі нові автомобілі з бензиновими двигуном 1-2, 2 л. За межами даних заходів залишаються всі авто з дизельними моторами, а також машини з двигунами менше 1 л, і більше 2,2 л. Таким чином, відтепер імпортери будуть вимушені платити 10% звичайного мита + спецмито 6,46% або 12,95% залежно від об'єму двигуна і тим самим підіймати ціни на автомобілі для кінцевого споживача. Ми дуже стурбовані даною ситуацією, тому закликаємо наших громадян поквапитись – і встигнути придбати автомобіль ще за помірними цінами.

Згідно джерела autoconsulting.com.ua

 

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!