Меню
7 березня 2013

Весняні зміни в програмі "Тойота Страхування"

Шановні пані та панове,
Раді повідомити Вам про зміни в програмі «Тойота Страхування», які були введені з 1 березня 2013.
Основною метою змін є вдосконалення продукту з метою підвищення якості програми ТОЙОТА СТРАХУВАННЯ для клієнтів Тойота.

Запропоновані зміни:
· Закінчення дії пакету «Стандарт»;
· Поліпшення умов пакету «Преміум» з можливістю вибору трьох різних франшиз;
· Зміни у пакеті «Преміум» з франшизою 0%

Розширення вибору франшиз:
· З метою поліпшення якості страхового продукту для клієнтів Toyota було вирішено припинити дію пакету «Стандарт", яка, зокрема містила обмеження по віку та стажу.
· Замість цього, було прийняте рішення розширити вибір франшиз у пакеті «Преміум» - зокрема додатково введено опцію з франшизою 0,5%.

Оновлені тарифи, які застосовані з 1 березня

Місце Франшиза 0% Франшиза 0,50%* Франшиза 1%*
Київ 6,95% 6,15% 5,30%
Регіони 5,95% 5,35% 4,60%

*Звертаємо Вашу увагу, що тарифи з франшизами 0,5% і 1% доступні для програми «Тойота Кредит» тільки з другого року кредитування. У перший рік «Тойота Кредит» доступний лише продукт з франшизою 0%.

Для покупців автомобілів Тойота без залучення кредитних коштів всі три групи тарифів доступні з першого року.

Зміни у пакеті «Преміум» з франшизою 0%:
1. Збереження існуючого покриття ризиків;
2. Збереження існуючих тарифів;
3. Зміна схеми врегулювання - по першому заявленому збитку застосовується франшиза 0%, по другому і наступних випадках - застосовується франшиза 0,5%.

Переваги нововведень:
· Залишити вибір 0% франшизи у пакеті «Преміум» з незмінними тарифами;
· Припинити дію пакету «Стандарт» з обмеженим покриттям;
· Створити дві додаткові опції для пакету «Преміум» - вибір франшизи 0,5% і 1%.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Моторс» (код ЄДРПОУ 35200301, вул. Молодіжна, 31, с. Зарванці, Вінницький р-н., Вінницька обл., 23223) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:
 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільців (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільців (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцями та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з пр
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • ав людини або до суду;
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!