20 серпня 2015
Вітаємо із ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
![](/sites/default/files/styles/1170x/public/2015-08/den-nezavisimosti.jpg?itok=mSaoVRi8)
Шановні клієнти!
Повідомляємо Вам, що 24 серпня 2015р. Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс" (автосалон та СТО) - ВИХІДНИЙ!
Друзі, дозвольте привітати Вас із наступаючим святом та побажати здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я СОБОРНОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕМОКРАТИЧНОЇ процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!
СЛАВА УКРАЇНІ!