Меню
26 квітня 2013

Всесвітній обсяг продажу гібридних автомобілів Toyota і Lexus перевищів 5 мільйонів

Компанія Toyota Motor Corporation (TMC) повідомляє, що сукупний світовий обсяг продажу її гібридних автомобілів станом на 31 березня 2013 р. перевищив відмітку в 5 мільйонів, досягши показника в 5,125 мільйонів одиниць.

На сьогоднішній день Toyota Motor Corporation пропонує клієнтам 19 гібридних моделей легкових автомобілів, а також 1 гібридну модель з можливістю підзарядки від електромережі приблизно у 80 країнах і регіонах по всьому світу.

TMC прагне і надалі розширювати асортимент своєї продукції, при цьому збільшуючи кількість країн та регіонів, у яких продаються її гібридні автомобілі. Від сьогодні і до кінця 2015 р. TMC планує запустити в глобальний продаж усього 18 нових гібридних моделей, включаючи одну модель з підзарядкою від електромережі.

Згідно з розрахунками, за станом на 31 березня 2013 р. гібридні автомобілі виробництва TMC викинули в повітря вуглекислого газу, який повсюдно вважається причиною глобального потепління, приблизно на 34 мільйони тонн менше, ніж зробили б автомобілі аналогічного розміру та потужності, що працюють на бензині. Окрім цього, за оцінкою ТМС, її гібридні автомобілі допомогли зекономити близько 12 мільярдів літрів бензину порівняно з кількістю, споживаною бензиновими автомобілями аналогічного розміру.

У серпні 1997 року TMC представила на ринку Toyota Coaster Hybrid EV, а в грудні того ж року Toyota Prius — перший у світі гібридний пасажирський автомобіль масового виробництва. Відтоді гібридні автомобілі Toyota Motor Corporation користуються шаленою популярністю серед споживачів по всій земній кулі.

Заступник голови Toyota Motor Corporation пан Такеші Учіямада, який був відповідальним за розробку першого покоління автомобілів Prius, розповідає: «Перше покоління Prius було розроблене нами з метою створення транспорту, пристосованого до потреб XXI сторіччя, а також на знак стурбованості Toyota проблемами довкілля. Нам довелося проектувати гібридну систему цілковито з нуля, і це було зовсім нелегким завданням. Однак ми не побоялися прийняти цей виклик. Випуск першого покоління автомобілів Prius приніс результати вище будь-яких очікувань, оскільки споживачі почали більше цікавитися станом навколишнього середовища та приділяти більше уваги гібридним автомобілям. Розуміння з боку покупців на етапі запуску моделі заклало фундамент для її подальшого загального впровадження, і відтоді споживачі продовжували незмінно підтримувати гібридні автомобілі виробництва Toyota Motor Corporation. Я дуже вдячний їм за це».

Користувачі гібридів отримують перевагу у вигляді зниження витрат на утримання автомобіля. Повногібридна технологія Toyota також відіграє важливу роль у покращенні якості атмосферного повітря завдяки зменшенню шкідливих викидів та відсутності твердих часток порівняно з дизельними двигунами.

З лінійки гібридних автомобілів, що виробляються компанією Toyota Motor Corporation, в Україні офіційно представлені: повногібридний Toyota Prius третього покоління, новий Toyota Auris Hybrid, стильний кросовер Lexus RX 450h, седан бізнес-класу Lexus ES 300h, динамічний GS 450h, флагманський Lexus LS 600h L та перший у світі повногібридний компактний автомобіль класу «люкс» — Lexus CT 200h.

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!