Меню
10 грудня 2013

Ювілейна версія Toyota Camry вже у продажу

З 16 жовтня 2013 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочато прийом замовлень на ювілейну версію моделі Toyota Camry. До 30-річчя легендарної моделі було розроблено спеціальну ювілейну версію, яка стала ще більш гармонійною та незвичайною. Ювілейна версія оснащена накладками порогів передніх дверей з ілюмінацією, спойлером кришки багажника, килимками салону з логотипом «Camry 30th Anniversary» та логотипами «Camry 30th Anniversary» на центральних стійках.

Приємно вражає, що зазначені оновлення не вплинули на ціну авто. Toyota Camry сьомого покоління представлена на українському ринку з листопада 2011 року. Більш агресивний дизайн разом з уже звичним для цього автомобілю високим рівнем комфорту, потужні оновлені двигуни та безумовна якість матеріалів — все це переваги Toyota Camry, які сприяють постійному попиту серед автовласників України.

КУПУЙ TOYOTA CAMRY ДО 31 ГРУДНЯ 2013 РОКУ З ЕКОНОМІЄЮ ДО 38 000,00 ГРН.!!!

Автомобіль Toyota Camry був удостоєний премій «Автомобіль року в Україні 2012» та «Автомобіль року в Україні 2007». За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, до відділу продажу Тойота Центр Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 21, тел. (0432) 555-915.

Залишились запитання?
Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну  Згоду на обробку своїх персональних даних

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!