Меню
10 жовтня 2013

Захисні декоративні аксесуари для автомобілів Toyota

Toyota завжди слідує одному із своїх найголовніших принципів «Клієнт — перш за все!». Керуючись саме цим принципом Toyota в Україні намагається дбати про своїх клієнтів та підтримувати їх протягом усього часу їх керування автомобілем, навіть за неочікуваних обставин. Саме тому, ми пропонуємо своїм клієнтам встановити захисні декоративні аксесуари (захист переднього бампера, передній і задній декоративний захисти, бокові пороги та підкрилки)*.

Захист переднього бампера автомобіля стає все більш актуальною темою для багатьох водіїв в наш час. Особливо це питання важливе для тих, хто їздить за кермом у великих містах, де наявність заторів та великої кількості автомобілів стала буденною справою. Не кажучи вже про не досвідчених водіїв, які так і намагаються різко загальмувати перед Вами, створюючи при цьому аварійні ситуації. Але, у більшості випадків винен той, хто позаду, і саме в таких умовах стає в нагоді захист переднього бампера. Також, захист переднього бампера додасть водію впевненості під час паркування автомобіля, навіть якщо на ньому не встановлена паркувальна система.

Крім того, передній і задній декоративні захисти будуть стильним доповненням до дизайну Вашого автомобіля. Бокові пороги встановлюють на позашляховики як доповнення кузова автомобіля, функцією яких є спрощення посадки-висадки водія та пасажирів, а також додатковий захист зовнішніх елементів кузова від деяких видів пошкоджень. Підніжки часто використовуються як елемент зовнішнього тюнінгу.

Підкрилки необхідні для найделікатнішої зони нижньої частини кузова автомобіля — колісних арок. Вони постійно піддаються впливу з боку дороги: камені, що летять з-під коліс, агресивні антиожеледні реагенти, піскоструменевий ефект. У зимовий період підкрилки допомагають додатково захистити колісні арки в умовах наліпання снігу та утворення намерзлого льоду завдяки відносно низькій теплопровідності пластику, з якого вони зроблені. Підкрилки характеризуються міцністю та зберігають свою форму, а також фізико-механічні властивості навіть у доволі суворих кліматичних умовах.

*Зазначені аксесуари є додатковими (неоригінальними) та не охоплюються загальними гарантійніми зобов’язаннями на автомобіль. Про окремі гарантійні умови дізнайтесь у консультантів Тойота Центр Вінниця "Преміум Моторс".

Залишились запитання?

Проставляючи цю відмітку я надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, Тойота Центр Вінниця ТОВ «Преміум Мотор» (код ЄДРПОУ 45088195, 23223, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Зарванці, вул. Молодіжна, 31) та ПІІ «Тойота-Україна» (код ЄДРПОУ 32589471, проспект Степана Бандери, 24-Б, м. Київ 04073), надалі - «Володільці», з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля, отримання інформації щодо товарів та послуг Володільців, здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту, на наступних умовах:

 • Надані мною персональні дані, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть бути передані афілійованим особам Володільця (будь-яким компаніям групи Toyota, незалежно від країни), офіційним дилерам Володільця (які також можуть виступати як розпорядники персональних даних), а також іншим особам, що мають договірні відносини з Володільцем та/або його офіційними дилерами та здійснюють рекламні, маркетингові заходи тощо.
 • Також цим я надаю згоду на отримання мною від усіх зазначених вище осіб повідомлень рекламно-інформаційного характеру з метою запису на тест-драйв та проходження тест-драйву автомобіля (в т.ч. авто з пробігом), запису на сервіс та здійснення маркетингової діяльності та діяльності з просування продукції під торговельними марками «Toyota» («Тойота») та/або «Lexus» («Лексус»), досліджень ринку та споживацького попиту тощо.
 • Ця згода чинна протягом строку, необхідного для реалізації передбаченої нею мети обробки персональних даних, та може бути відкликана шляхом направлення повідомленнь Володільцям. Відкликання цієї згоди матиме наслідком припинення обробки моїх персональних даних.
 • Я повідомлений(а) про Володільців моїх персональних даних, склад та зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам в рамках цієї згоди, не потребуватимуть отримання окремої згоди на такі дії або надання мені окремого повідомлення.
 • Будь-які звернення стосовно обробки моїх персональних даних мають бути направлені на вказані вище адреси Володільців.
 • Я повідомлений(а) про те, що маю наступні права суб'єкта персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме:
  • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільців чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються мої персональні дані;
  • на доступ до своїх персональних даних;
  • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються мої персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
  • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
  • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або суду
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
  • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

Дякуємо за візит на сайт Тойота Центр Вінниця.
Ми прагнемо бути кращими для вас!

Є ідеї та пропозиції щодо покращення нашої роботи?

Так, де написати?
Завжди раді зустрічам з вами!